ШВК. Корисна інформація. Новини

Додаткові обмежувальні заходи на Великодні свята

На Великодні вихідні у Кременчуці введуть додаткові обмежувальні заходи

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 у Кременчуці у період вихідних і святкових днів з 18 по 21 квітня будуть введені додаткові обмежувальні заходи. Таке рішення сьогодні прийняте на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Додаткові обмеження діятимуть з 13.00 суботи 18 квітня 2020 року до 06.00 вівторка 21 квітня 2020 року. У цей період у Кременчуці буде обмежено роботу торговельних закладів, крім продуктових магазинів та аптек, а громадянам рекомендовано не виходити із помешкань без поважних причин та обмежити перебування у громадських місцях. Члени комісії зазначили, що не працюватимуть магазини, які торгують миючими засобами та побутовою хімією, але ці товари, у разі необхідності, можна буде придбати у продуктових магазинах великих торговельних мереж таких як АТБ, «Маркетопт» та «Оптовичок».

Також під час Великодніх свят має бути неухильно забезпечено дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених законодавством, в ході проведення Великодніх служб релігійними організаціями шляхом заборони проведення масових релігійних заходів на території церков та прилеглих до них територій за участю прихожан; дотримання санітарних та протиепідемічних заходів церковнослужителями при проведенні Богослужінь у церквах, шляхом обмеження їх перебування у приміщеннях церков не більше 10 осіб, забезпечення їх індивідуальними засобами захисту, дотримання безпечної відстані між особами і унеможливлення фізичного контакту з церковними предметами; обмеження доступу громадян до релігійних споруд та прилеглих територій.

Крім того, буде обмежено доступ громадян до парків, скверів та інших зелених зон для проведення пікніків.
Відповідні рішення прийняті і на рівні області. Про це повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що дотримання карантинних вимог на Великдень постійно патрулюватимуться патрулями поліції, які будуть посилені патрулями працівників муніципальної варти та представниками громадських формувань.

За даними прес-служби виконавчого комітету Кременчуцької міської ради