Блоги Інших

Світлана Пищита by Фотовиставка-перфоманс “Моє Я”

Сьогодні відкрилася інтерактивна фото- виставка в ТРЦ МЕГА проекту "Моє я", учасницею якої я є. Виставка будет тривати близько місяця, можна завітати та надихнутися історією сильних та цілеспрямований жінок нашого міста! На плакаті є код, можна відсканувати, та послухати історію з перших уст! Дякую за можливість зазирнути в себе та повідати свою історію успіху Юлія Цибульська

Життя складається зі стереотипів, які нас оточують. Як і раніше, більшість живе за правилом того, що жінка має працювати по графіку, а потім весь час бути вдома, готувати та прибирати. На роботі вона має бути сірою мишкою та нікуди не стрибати вище звичайного працівника. Теж саме в політиці, лише чоловіки, або де-не-де жінки старшого віку.

Ще 16 років тому, коли вперше почула про політику, я й думати не могла, що сьогодні не буду уявляти своє життя без неї. Вперше я потрапила в сесійний зал міської ради 15 років тому, побачила там 80% депутатів у поважному віці та майже всіх чоловіків. Нам ще тоді казали: "Колись і ви будете сидіти на цих місцях". Але коли тобі 19 років, то це здавалося нереальним. Сьогодні, проводячи проєкти для молоді, заводячи їх в зал, я повторюю слова, які говорили мені тоді, і в які я сама не вірила. Скажу і вам їх, що потрібно ставити ціль, вірити та йти до неї. Уперше я спробувала стати депутатом у 2006 році, як результат, у мене не вийшло. Я не мала достатнього досвіду та знань. Перші думки в перші дні після виборів були різні, навіть, більше не пробувати. Але ви знаєте, що вибори в Україні раз на 5 років, тому у мене було достатньо часу, щоб передумати, навчитися та підготуватися до наступних виборів! І вже на наступних виборах 2010 року я стала депутатом Крюківської районної ради. А сьогодні я вже є депутатом Кременчуцької міської ради.

Свою громадську роботу я розпочала трохи раніше, ніж політичну: у 2004 році я пришла вперше в Молодіжний Парламент Кременчука і залишаюся в ньому по теперішній час. Вважаю, що без участі у громадській роботі міста я не змогла б стати тою, ким є зараз.
Пройшовши шлях від волонтера громадської організації до керівника, в політиці від спостерігача до керівника штабу, реалізувавши за ці роки більше тисячі проєктів, навчивши нереально велику кількість волонтерів, наразі деякі з них навіть мої колеги по депутатському корпусу, розумію, що якщо ти жінка, ти можеш бути не гіршою, ніж чоловік, а навіть кращою! За ці роки було багато моментів, коли хотілося здатися, але ще більше тих, які змушували рухатися вперед. Я обожнюю своє місто, та рада, що працюю кожного дня в команді над тим, щоб змінити його на краще!

Я люблю подорожувати, а саме головне, я не люблю сидіти на дивані! В Україні дуже багато гарних місць, які потрібно побачити кожному з вас. Подорожі мене особисто надихають та заряджають на нові звершення!

Все, що я маю зараз, реалізація себе у роботі, громадській та депутатській діяльності, улюблене хобі, яке приносить задоволення, це роки тяжкої праці в першу чергу над собою та своїми внутрішніми страхами. Я це змогла, і ти зможеш!

Світлана Пищита, керівник апарату міського голови міста Кременчука, депутат Кременчуцької міської ради, голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, 35 років

Мою історію можна почути тут: https://anchor.fm/divergent-woman/episodes/ep-e182gnm

#іншажінка #divergentwoman #моєя

Автор: Светлана Пищита