Штаб. Звітність

Проведення медіації в Україні

Сьогодні відбулась зустріч з сім’єю, яка зіштовхнулась з тяжкими життєвими обставинами і в даній ситуації за бажанням сторін примиритися, було проведено процедуру медіації.

Медіатором у цій справі виступає провідний адвокат Юлия Байдуж

В результаті медіації було виявлено бажання та потреба осіб звернутися до психолога.

З відповідальністю та з бажанням допомогти Штаб волонтерів Кременчука відгукнувся по даному питанню. І ця взаємодія вже дала свої результати!

Сім’я (чоловік та дружина) вже пішли на порозуміння та примирення між собою та відчули в собі бажання зберегти сім’ю, свої стосунки,опрацювати свої внутрішні переживання та негативні емоції.

Вже 14.09 в ефірі ТРК Кременчук ми з Марина Куркач проведемо ефір, в якому більш детально розповімо про процедуру медіації та як це працює у взаємодії з психологічним опрацюванням особистості.

Наразі ми вдячні Юлії за активну життєву позицію та за можливість взаємодії на благо розвитку людства та налагодження міжособистісних стосунків!

Медіація – метод позасудового вирішення конфліктів (спорів) за допомогою третьої нейтральної сторони – медіатора (посередника), який супроводжує процес медіації, застосовуючи певну техніку ведення переговорів, при цьому сторони конфлікту самостійно знаходять їх рішення яке задовольняє, у прийнятті якого медіатор не бере участі.

Жінка підтримує жінку,а не навпаки!🤝
Інша Жінка / Divergent Woman

#іншажінка #швк