Блоги Інших

Ідея та команда. Чому перше нічого не варте без другого

«Коли мені не вистачало грошей,я сідав думати,а не біг заробляти. Ідея- найдорожчий товар у світі»
                                               Стів Джобс

Насправді люди, які здатні генерувати ідеї, повинні вміти їх і реалізовувати. Але чи можливо це зробити самому, без підтримки та допомоги інших людей?

Тож,що важливіше- ідея чи команда?
Саме в цьому питанні ми сьогодні розберемось більш глибше.

В бізнесі,як і в спорті,є злети та падіння. Найголовніше - зрозуміти,що цьогоне уникнути. Не варто боятись,що ваша ідея не спрацює,що можливо хтось це зробить краще,боятись,що хтось не зрозуміє вашу задумку.

Перше і головне з чого потрібно почати- це діяти! Саме в дії,під час процесу реалізації,на вашому життєвому шляху зустрічаються люди,які розуміють Вас та Вашу ідею. Це люди-однодумці,з якими Ви побудуєте команду для реалізації своєї мети!

Ідея (з грецької - початок)- її особливістю є здатність виявляти найсуттєвіші,підпорядковані риси і закони об’єктивних процесів і створювати цілісний образ предмета.

Команда - це об’єднання однодумців,які керуються спільною метою.

Стиль команди - це довіра і співпраця. Головні принципи командної взаємодії: «Один за всіх,всі за одного».
В злагодженій команді немає окремих інтересів,є загальна задача, що має бути вирішена.

В команді може бути лідер,головний керівник. Гарний керівник поважає свою команду і любить радитися з людьми. Хороша команда думає разом з керівником, але після того,як рішення прийняте,рішення керівника не обговорює,а виконує.

У команді працювати веселіше і простіше,ніж одному. Зусилля кожного складаються в одну течію,підтримуючи один одного - синергетичний ефект.

Ефективність праці залежить від усієї команди,кожен із членів якої виконує свої обов’язки,але взаємозамінність теж є важливим аспектом.

Тож,якщо підсумувати все,вище сказане,ми розуміємо,що без ідеї не буде команди,без команди реалізувати ідею набагато складніше!

Важливо все: ідея,реалізація ідеї,команда,яка працює над проектом!

Природою так все продумано,що все складається в логічний ланцюжок,потрібно лише вірити і діяти.

І є люди генератори,а є люди проектори. В момент,коли вони зустрічаються - створюються «нові світи» через безкінечну віру один в одного та в свою,тепер вже спільну мету,яка на початку була ідеєю однієї людини!

Блог Інни Бутенко