Штаб. Звітність

Залучаємо волонтера пробації для проведення соціально-виховної роботи з підобліковими

22 грудня 2020 року в приміщенні Кременчуцького районного відділу пробації волонтером, консультантом ГО «Сім доріг» Сергієм Сопільняком проведені індивідуальні бесіди з суб’єктами пробації, які перебувають на обліку на тему: «Вплив алкоголю на здоров’я, незворотні наслідки».

Сергій Миколайович під час кожної консультації розповів, що алкоголь це легкий наркотик з важкими наслідками. Як і всі наркотичні речовини, він викликає залежність. Наприклад, в невеликій кількості викликає підвищення настрою, відчуття радості, однак у великих дозах він призводить до сильного пригнічення головного мозку. Постійне вживання призводить до тяжкого захворювання – алкогольної залежності. Розповів про наслідки, до яких може призвести тривале вживання алкогольних напоїв.

«Людині насамперед важливо вчасно зрозуміти, усвідомити свою проблему та розпочати боротьбу з нею. На сьогоднішній день є багато різних організацій, які підтримують на шляху до змін, тож варто не залишатися самому у важкій ситуації», – наголосив волонтер пробації Сергій Сопільняк.

#ШВК #ПробаціяКременчук #ІншаЖінка #ВолонтериПробації