Інша Жінка. Події

Команда проєкту Досить! спільно з Патрульною поліцією Кременчука відвідали с. Омельник

9 листопада команда проєкту Досить! спільно з Патрульна поліція Кременчука відвідали с. Омельник. Зустріч відбулася у ЦНАПі виконавчого комітету Омельницької сільської ради.

Юлія Цибульська, засновниця ГО «Інша Жінка», і за сумісництвом депутатка Потавської обласної ради, познайомила присутніх з діяльністю громадської організації та метою проєкту "Досить!", спрямованого на допомогу жінкам, що страждають від домашнього та ґендерно зумовленого насильства.

"Наше завдання - дати жінкам правильний алгоритм дій і розуміння того, як діяти в критичній ситуації задля збереження власного здоров'я, та життя. Знаємо, що страшно. Знаємо, що кудись вже звертались. Саме тому ми майже 24/7 з вами на зв'язку і готові допомагати безкоштовно. Зробимо все можливе та неможливе, аби насильства та зламаних доль ставало все менше", - зазначила вона.

Величезний об'єм практичної інформації про запобігання та протидію домашньому насильству ми отримали від Євгения Кривошапка, т. в. о начальника відділення зв'язків з громадськістю батальйону патрульної поліції в м. Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській обл., капітана поліції, та Максим Оченаш, старшого інспектора відділення зв'язків з громадськістю батальйону патрульної поліції в м. Кременчук, капітана поліції.

Впевнена, що більшість жінок, які почують Євгенію і її розповідь про цінність людського життя, про різницю між конфліктом та домашнім насильством, про план безпеки і допомогу органів поліції, точно докладуть зусиль аби жити без побоїв, та приниження.

"Дуже радує, що вже не так "соромно" чи страшно жінкам говорити про проблему насильства у сім'ї.
Чим більше ми дізнаватимемося нових історій і допомагатимемо жінкам, тим менше насильства виникатиме в майбутньому!
Як снігова куля, зараз вона збирається, наше З ТОБОЮ завдання її розтопити
Головне, не мовчи! Досить!", - прокоментувала зустріч психолог Марія Гаврилець.

Марина Куркач - координаторка двох районів проєкту, людина, яка давно опікується питанням домашнього насильства та керує діяльністю Штабу волонтерів Кременчука, розповіла про цілі проєкту, його напрямки, яким чином та де можна отримати допомогу, покроково надаючи інструкцію до дій.

Наступна зустріч проєкту відбудеться вже у четвер, 11 листопада, у Нових Санжарах

Дякуємо Носуль Вікторії Олексіївні і Литвиненко Любові Василівні за підтримку. Працюємо далі 🤝

Із питань дії проєкту можна звертатись за телефоном ГО «Інша Жінка» +38 050 149 70 63, а також до координаторок проєкту:

Куркач Марина, тел.: +38 067 782 28 64 (Кременчуцький та Лубенський район)
Сичова Наталiя, тел.: +38 066 229 03 49 (Полтавський й Миргородський райони)

#скажидосить #іншажінка# патрульнаполіціякременчука #divergentwoman #ШтабволонтерівКременчука