ШВК. Блог волонтера

Вас звинувачують у піарі під час волонтерства? Ми навчимо протистояти психологічним маніпуляціям

Блог Інни Бутенко
Волонтерство-це добровільна неприбуткова суспільно важлива діяльність,спроба змін для вирішення чи пом’якшення проблеми.

Простішими словами волонтерство є певною інвестицією в майбутнє за рахунок вільного часу,власних зусиль і свого таланту.

Важливо акцентувати на твердженні «суспільно важлива діяльність». Суспільна- від слова суспільство!

В свою чергу суспільство-це самодостатня соціальна система,основою якої є взаємні стосунки людей,що складаються в процесі реалізації особистих потреб кожного.
Тож,з вище сказаного,можна зробити висновок про те,що волонтерством є соціальна направленість,двигуном якої являються люди.

Людині від природи дали важливе вміння-вміння говорити,саме це й різнить нас з тваринами.

Волонтер виконує важливу функцію-ділиться своїм професійним досвідом,власними здібностями,витрачає свій час і не чекає за це матеріальної винагороди.

Говорити про свою діяльність,про її підсумки і здобутки-є нормальним фактором,як соціальної направленості. Таким чином відбувається залучення нових людей,утворюються цілі організації.

Самим головним і важливим фактором є прозорість волонтерської діяльності-озвучення конкретних дій,цифр. Без цього інформування, набагато складніше було б розгортати діяльність взаємодопомоги у всьому нашому суспільстві.

Тож чи є волонтерсво піаром-вирішує кожен за себе!

Одним із найголовніших аспектів волонтера є його чітка внутрішня свідомість,віра в свої сили,віра в справу,якою він займається.

Це вольова людина,яка має активну життєву позицію,зріле бачення світу,емпатійні якості.
Кожному приємно отримувати усну подяку,визнання суспільства,а не хейтерство і повчання. Неконструктивна критика може знизити і підірвати впевненість в необхідності своєї справи.

Тому від кожного залежить,як розвиватиметься волонтерство- з нашою підтримкою чи безглуздими докорами.
Усі ми є творцями цієї історії!
Штаб волонтерів Кременчука інформує тут https://www.divergentwoman.com/kremenchukvolunteer