Події

Мій проект – це виклик суспільству: Юлія Цибульська про участь у «Нових лідерах»

Кременчужанка Юлія Цибульська другий рік поспіль підкорює відомий проект «Нові лідери» на телеканалі ICTV, який створений для підтримки українських революціонерів.

Кременчужанка Юлія Цибульська другий рік поспіль підкорює відомий проект «Нові лідери» на телеканалі ICTV, який створений для підтримки українських революціонерів. У Кременчуці Юлію справедливо називають освітньою реформаторкою, адже у стінах її освітнього центру «Інша освіта» сотні студентів отримують знання за найсучаснішими світовими програмами. Проект Юлії у «Нових лідерах» теж присвячений освіті. Це буде інноваційне навчання жінок.

Стереотипи в наших головах.
Її проект «Жіноча коаліція України» - це трамплін для активних та дієвих жінок у сфери, де приймаються рішення, та потужна підтримка жіночих ініціатив. Завдяки проекту вдасться підвищити рівень освіченості жінок в економіці, політиці, юриспруденції, психології. Багато хто говорить Юлії, що нині така реформа не на часі, мовляв, краще зайнятися кричущими проблемами, яких нині у країні вдосталь. Але, якщо проаналізувати історію, то успіх таких країн, як США, Великобританії, Японії, Франції, Німеччини спирався на оновлені системи освіти та проекти. Вони формували новий клас людей, які могли керувати як бізнесом, так і державою.

- Всі проблеми у країні виникають якраз через те, що переважна більшість населення не має доступу до практичних освітніх ініціатив.. Чому саме жіноча коаліція? Це питання я чую кожного дня. Так, Україні більш-менш пощастило з гендерними цінностями і наші жінки мають права нарівні з чоловіками. Юридично. Але фактично, приміром, в органах влади, більшість на керівних посадах складають чоловіки. Так само бізнес, особливо вища його ланка. То чому так? Скажете, жінки не хочуть в політику? А, можливо, їх «не пускають»? Існують невидимі бар’єри, які стають на шляху жінки, коли вона, активна та дієва, будує свою кар’єру. Чоловіки в деяких сферах, де жінкам - зась, тримають статус-кво. Така ж ситуація і в бізнес-середовищі. Чи знали ви, що жінка отримує на 30% менше зарплатню, ніж чоловік, на одні й ті ж самій посаді? Жінка повинна постійно доводити свою професійну придатність через упереджене ставлення до неї на роботі. І справа не в конкретному роботодавцеві - це сучасні тренди, про які кажуть всі світові ЗМІ. З іншого боку, часто жінки недооцінюють себе через зневіру оточення та поширені стереотипи, і з цим треба боротися, - зазначає кременчужанка.

Мета Юлії – перемогти цю зневіру і стереотипи суспільства, навчити їх власній справі, економічним основам, політичній грамотності. «Жіноча коаліція» стане потужною інституцією для жінок, що не тільки захищає, але й адвокатує, рекламує та залучає їх до суспільно-політичного життя країни.

- Для мене цей проект – виклик всьому українському суспільству на готовність підтримати такі необхідні освітні проекти. Це виклик стереотипам і виклик страхам мільйонів жінок, які ми будемо перемагати завдяки поширенню практичних знань та власним прикладом, - розповідає Юлія Цибульська.