Досить!

Тренінг з особистого розвитку

Піклуємося не тільки про професійне навчання учасниць освітнього проєкту в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей в партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine

Організували для дівчат, які навчаються цього тижня, двогодинний тренінг з особистого розвитку 🤝

Спочатку спілкувалися з психологинею Інною Бутенко на дві найактуальніші зараз теми:
✅ про те, як долати стрес та виснаження під час війни
✅ про те, як не зупинятися на півшляху та дійти до фінішу

Також робили арт-терапевтичну практику «Моє минуле, теперішнє та майбутнє», яка відповіла дівчатам на внутрішні питання, які їх турбували.

«Діяти, не боячись власних помилок та осуджень інших людей. Аналізувати своє життя, оточення та робити висновки. Тримати фокус уваги на своєму розвитку, на своїй мрії, не звинувачуючи зовнішні обставини, діяти вже зараз. Поважати себе та людей, які вас оточують!», — саме такий месседж передала Інна нашим учасницям.

Потім говорили з бізнес-тренеркою Юлією Цибульською про те, як вирішувати проблеми, які постійно виникають в бізнесі. Складнощі для підприємця - це буденна справа і цього не потрібно боятися, треба працювати над їх вирішенням.

«Щоб бути успішними в бізнесі — потрібно робити те, що не роблять інші. Саме цим сьогодні і займалися з учасницями. Пропрацювали по 3 бізнес-кейси для кожного напрямку, на якому навчаються дівчата. Шукали практичні рішення для розв’язання найпопулярніших проблем: як просувати свій бізнес без бюджету, які є шляхи залучення коштів, як приймати нестандартні рішення. Дівчата працювали в міні-групах, опрацьовували практичні рішення тих проблем, які точно будуть зустрічатися в їх бізнес-житті та тренувалися комунікувати.Впевнена, що всі сьогоднішні напрацювання дівчата будуть використовувати в подальшій роботі», — поділилася своїми враженнями Юлія.

І наостанок учасниці разом з психологинею Дар'єю Писаренко та за допомогою метафоричних карток розглядали свій бізнес з іншої точки зору, усвідомлювали свою індивідуальність та як можна інтегрувати її у свою справу. Адже "труднощі закаляють наш характер та сприяють розвитку особистості".

Плануємо проводити такі тренінги і для інших учасниць, адже навчання 80 жінок трьом прикладним професіям триває. Слідкуйте за нашими новинами, все найцікавіше - буде тут 😉

Довідково: Програма WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #навчаннядляжінок
Навчання