Досить!
Зустрічі з жінками в ТГ

Візит в Горішньоплавнівську громаду

Наш вчорашній день виявився насиченим на події і в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей, яку реалізуємо завдяки партнерству з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine відвідали одразу дві громади.

Поки наша перша команда спікерів проводила зустріч з учасницями у Пісочинській громаді Харківської області, наша друга команда спікерів спілкувалася з учасницями Горішньоплавнівської громади Полтавської області. Дякуємо представникам громад за ініціативність та сприяння в організації наших зустрічей 🤝

Отже, зустріч з учасницями Горішньоплавнівської громади пройшла дуже ефективно та продуктивно. В громаді постійно проживає близько 50 тисяч мешканців та 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб. За кількістю учасниць ця зустріч була серед найбільш активних та відвідуваних.

Спікери працювали одночасно в двох залах з двома аудиторіями. В першому залі спілкувалися з психологами та соціальними працівниками, які були запрошені на зустріч. В другому залі спілкувалися з багатодітними мамами, внутрішньо переміщеними жінками та мамами, які мають статус малозабезпечених. Ці учасниці дуже зацікавились освітнім компонентом нашого проєкту — професійним навчанням трьом прикладним спеціальностям, відбір на який ми незабаром відкриємо! Слідкуйте за нашими новинами! Про все обов'язково розкажемо на своїх сторінках у соціальних мережах та на сайті проєкту 🤝

Для проведення зустрічі зібрали професійну команду спікерів:
🔸практичний та кризовий психолог Альона Макаренко, співзасновниця тренінгового центру “PROкачайСЕБЕ”
🔸співробітниця батальйону Патрульна поліція Кременчука Євгенія Кривошапка
🔸юрист Сергій Тараненко, завідувач сектору “Горішньоплавнівське бюро правової допомоги” відділу безоплатної правової допомоги Кременчуцького МЦзНБВПД
🔸начальник відділу у справах сім'ї та молоді виконкому Горішньоплавнівської міської ради Тетяна Володимирівна Оробченко
🔸представниці ГО “Інша Жінка” Дар'я Писаренко та Крістіна Демідова

Начальник відділу у справах сім'ї та молоді виконкому Горішньоплавнівської міської ради Тетяна Володимирівна Оробченко на зустрічі наголосила про важливість таких ініціатив у громадах та закликала не мовчати про домашнє насильство:
— Зустрічаючись з жителями громади та організовуючи заходи із залученням громадських організацій та небайдужих фахівців, ми намагаємося підняти рівень правової та інформаційної обізнаності громадян. Домашнє насильство – це злочин, а не приватна справа, про це не потрібно мовчати. Люди повинні бути обізнані куди звертатись, до яких спеціалістів і яку допомогу можна отримати.

“Особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі мають право на всі види правових послуг, визначених Законом України “Про безоплатну правову допомогу”. В свою чергу, центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги є одним із суб'єктів здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Кожен хто постраждав від домашнього насильства або насильства за ознакою статі має можливість звернутися за допомогою до одного із структурних підрозділів системи безоплатної правової допомоги”, — наголосив юрист Сергій Тараненко.

Дякуємо всім нашим спікерам за професіоналізм, організаторам — за допомогу та підтримку! А всім нашим учасницям хочемо подякувати за чудову зустріч! Сподіваємось побачити вас і на інших наших заходах!


Довідково: Програма WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #зустрічідляжінок