Інша Жінка. Корисна інформація

Інтеграція людей з інвалідністю на відкритий ринок праці шляхом надання соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці

📢 Презентуємо новий посібник, розроблений нашими колегами з ГО «Центр соціально-інклюзивного партнерства» та Центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю «Поділля». Цей документ буде корисним для фахівців, які допомагають людям з інвалідністю у працевлаштуванні та адаптації на робочому місці.

За даними Міністерства соціальної політики, за півтора року повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю збільшилася приблизно на 300 тисяч. Дехто з них вимушений шукати нову роботу чи адаптуватися до роботи з урахуванням отриманих порушень та набутої інвалідності.

Посібник дає конкретні поради з організації послуги соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці людини з інвалідністю. Зокрема описана 7-крокова модель здійснення соціального супроводу, а також визначені ролі всіх сторін, залучених до процесу пошуку роботи та подальшої адаптації працівника.

Посібник можна завантажити за посиланням 🔗

Ми переконані, що кожна людина має право на гідну працю, і цей посібник є кроком до досягнення цієї мети.

ℹ️ Розробка матеріалу здійснювалась за підтримки UNDP в межах проєкту «Підтримка людей з інвалідністю спричиненою війною» за фінансової підтримки Урядів Республіки Корея та Німеччини.

Державна установа "Центр комплексної реабілітації "Поділля"
Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew
주우크라이나대한민국대사관(Embassy of the Republic of Korea in Ukraine)