Інша Жінка. Події

Старт нового сезону "Бізнес Інкубатору 2021 для розвитку жіночих ініціатив"

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та запобігання домашньому насильству, в тому числі через фінансову незалежність. 

У 2019 році був реалізований пілотний проєкт школи бізнесу для жінок.

Минулого року Інша Жінка створила та запустила Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проєкт був грантовим та допомагав жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проєктів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку. 

І сьогодні ми з гордістю заявляємо про старт нового сезону "Бізнес Інкубатору 2021"

В рамках цього проєкту жінки мають змогу навчитися вести бізнес від чинних підприємниць та відвідати онлайн-лекції з топспікерами.

Про місію організації влучно говорить її засновниця Юлія Цибульська: «Я вірю в те, що жінка допомагає жінці, а не навпаки. Ми доводимо це власним прикладом. А успішні приклади наслідують. Тому моя супер-місія – створити та популяризувати тренд на впливову, фінансово незалежну, ту що працює жінку, яка впевнено крокує по життю. Саме цим наразі займаюся"

Навіщо це жінкам? Тому що впевнена, дієва, незалежна в думках, позиції, фінансовому стані Жінка, що впевнено йде кар’єрними сходами вгору чи створює власний бізнес - це щаслива реалізована жінка, у якої є своя думка і цілі які вона готова реалізовувати!

З деталями можете ознайомитися на сайті:
https://www.divergentwoman.com/businessincubator

Аби дізнатися подробиці про навчання, або забронювати місце пищить в коментарях "+" або в особисті повідомлення

#divergent_women #іншажінка_кременчук #бізнесінкубатор
______________________

Центральний офіс ГО "Інша Жінка" в м.Кременчук
+38 (050) 149 70 63
Тому що жінка підтримує жінку, а не навпаки...