ШВК. Ініціативи та соціальні проєкти

Шукаємо тих, хто потребує допомоги у вигляді жіночих і дитячих речей

Потрібна допомога
До нас надходить благодійна допомога у вигляді жіночих і дитячих речей, взуття, медикаментів, книжок. Оскільки є люди, які довіряють нам цю місію, ми не можемо взяти та просто відвезти ці речі у будинки-інтернати тощо. Впевнені, що кількість людей, які опікуються такими будинками, велика, тому ми хочемо допомагати лише адресно тим людям, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої підтримки.

Кому ми допомогаємо?

  • Жінкам, які перебувають у притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства у Кременчуцькому районі
  • Сім'ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах
  • Сім'ям, які виховують дітей з інвалідністю
  • Багатодітним або патронатним родинам

Ми безмежно вдячні всім, хто привозить нам пакунки з речами!⁠ Ваша підтримка допомагає іншим людям подолати труднощі і знайти вихід з ситуації, що склалася у їхньому житті ❤

Для тих, хто тільки планує долучитися до добрих справ, хочемо зазначити, що приймаємо речі тільки у гарному стані без пошкоджень і без плям. Тому що вважаємо, що за всіх обставин кожна людина заслуговує на повагу.

Перелік речей, які ми НЕ приймаємо: взуття і одяг у брудному стані; нижня білизна, яка була у використанні; ліки і засоби особистої гігієни термін придатності яких закінчився; сумки/рюкзаки зі зламанами блискавками; брудні і зіпсовані іграшки.

Отже, якщо Ви знаєте людей, яким вкрай необхідна допомога, дайте, будь ласка, нам знати - та ми, спільно з Вами та за Вашої участі, передамо їм частину речей, які зберігаються у нас. Або якщо допомога потрібна особисто Вам, звертайтеся за телефоном громадської організації Інша Жінка 050 149 70 63

Дякуємо кожному та кожній за активність і добре серце!

#ШтабволонтерівКременчука #іншажінка #ШВК #divergentwoman