ШВК. Ініціативи та соціальні проєкти

Шукаємо тих, хто потребує допомоги у вигляді жіночих і дитячих речей

Активні проєкти
До нас почала стікатися благодійна допомога у вигляді речей, взуття, апаратів медичних, книжок тощо. Оскільки є люди, які довіряють нам цю місію - передати в руки тих, хто цього дійсно потребує, - ми не можемо взяти та просто відвезти ці речі у будинки-інтернати тощо. Впевнені, що кількість людей, які опікуються такими будинками, велика - а тому ми хочемо допомагати адресно тим людям, які опинились у тяжких життєвих обставинах та, з різних причин, не отримують жодної допомоги.

Книги вчора відправились на полиці центральної міської дитячої бібліотеки. На інших світлинах представлені речі (верхній одяг, жакети, дитячі сорочки, джинси, взуття) в дуже гарному стані на хлопчиків 9-12 років.

Отже, якщо у вас є самотня мати-одиначка, яка працює з ранку до ночі та самотужки виховує дітей, яким би новий одяг не заважав зовсім

Якщо у вас поряд живе сусід/сусідка, що потребують допомоги, але вони, в силу своєї сором'язливості, не звертаються за нею

Якщо ви знаєте сім'ї, які потерпають від тяжких життєвих обставин та їм потрібна допомога, дайте, будь ласка, нам знати - та ми, спільно з Вами та за Вашої участі, передамо їм частину речей, які зберігаються у нас (одяг, взуття, верхній одяг, сумки)
Повідомити можна за телефоном організації 050 149 70 63

Дякуємо всім за активність та добре серце!

#ШтабволонтерівКременчука #ІншаЖінка #ШВК #divergentwoman