ШВК. Зустрічі, заходи та події

Запрошуємо на урочисту прем’єру документального фільму «Розірви коло» про шлях постраждалих від домашнього насильства

ТРК «Галактика» за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 21, 4 поверх
29 листопада 2021 року о 19:00

Як потрапити? Запрошення на безкоштовний перегляд фільму можна отримати 23-24 листопада у Департаменті у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, каб. 114, тел. 098-839-11-61

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 29 листопада 2021 року о 19.00 у торгово-розважальному комплексі «Галактика» за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 21, 4 поверх, відбудеться світова прем’єра документального фільму «Розірви коло» про шлях постраждалих від домашнього насильства.

Фільм знято за підтримки Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у межах реалізації проєкту EMBRACE з протидії та запобігання ґендерно зумовленому насильству за підтримки уряду Великої Британії.

У стрічці розповідається історія двох жінок різного віку, кожна з яких змінює своє життя, виходячи з кола насильства. Авторкою ідеї фільму є почесна амбасадорка UNFPA Україна Маша Єфросініна.

Режисеркою фільму є Єлизавета Сміт — одна з найяскравіших молодих режисерок країни. Її дебютний повнометражний документальний фільм «Школа #3» (спільно з Георгом Жено) мав прем’єру на Берлінському міжнародному кінофестивалі у 2017 році та отримав Гран-прі у секції Generation 14+. Її короткометражний фільм «Solitude» (2019 р.) вже брав участь у 15 кінофестивалях і досі мандрує світом. Серед найяскравіших подій — Одеський міжнародний кінофестиваль, Raindance Film Festival, London Super Shorts Film Festival, Venice Film Week, отримав шість нагород та був номінований як найкращий короткометражний фільм на премію «Золота Дзиґа» Української Кіноакадемії.

Учасниця міжнародних програм Berlinale Talents, TorinoFilmLab, The Write Retreat, MidPoint Feature Launch та інших. Членкиня Української та Європейської кіноакадемій.
Продюсеркою стрічки виступила Ольга Бесхмельниціна. Її професійна кар’єра у продюсуванні триває вже близько 10 років. Серед найвідоміших фільмів, з якими працювала Ольга — «Стоп-Земля» Катерини Горностай («Кришталевий Ведмідь» на Берлінале у 2021 році), документальний фільм «Земля Івана» Андрія Лисецького (у 2021 році здобу головний приз конкурсу DOCU/УКРАЇНА 18-го Міжнародного фестивалю про права людини Docudays UA, переможець Національного конкурсу Кінофестивалю Kharkiv MeetDocs).

Творча група фільму:
Авторка ідеї — Маша Єфросініна;
Режисерка та авторка сценарію — Єлизавета Сміт;
Оператор-постановник — В’ячеслав Цвєтков;
Продюсерка — Ольга Бесхмельниціна;
Звукорежисери — Олексій Бевз, Андрій Недзельський;
Композиторка — Мар’яна Клочко;
Монтаж — Єлизавета Сміт, Семен Мозговий, Ольга Журба;
Проджект менеджер — Євген Рачковський.

Показ відбувається у межах інформаційної кампанії «Розірви коло» – частини масштабної програми Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні із запобігання та протидії домашньому та/і ґендерно зумовленому насильству в Україні. Проєкт спрямований на посилення ролі міст у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Запрошення на безкоштовний перегляд фільму можна отримати 23-24 листопада у Департаменті у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, каб. 114, тел. 098-839-11-61.

Кількість запрошень обмежена!

* Звертаємо увагу, що відвідування сеансу можливе за умови наявності жовтого або зеленого сертифікату про вакцинацію, або негативного тесту на COVID-19, дійсного впродовж 72 годин.