ШВК. Ініціативи та соціальні проєкти
Потрібна допомога

Особлива майстернЯ. Сувеніри, створені особливими майстрами

Особлива МайстернЯ - проєкт неймовірних матусь для своїх дітей. Всі сувеніри і поробки, створені особливими майстрами та з любов'ю до своєї справи.

Ідея допомагати дітям вчитися заробляти, відчувати контроль над власним життям, бути соціалізованими, працювати й навіть допомагати іншим, на наш погляд, найкраща. Тому що, допоможе в майбутньому не залежати від допомоги "ззовні".


Важливість існування соціального виробництва, про яке говорила Світлана у студії телеканалу Кременчук, дуже співзвучне з нашою ініціативою Інший Woman Camp, над якою ми продовжуємо працювати.


Саме тому ми будемо допомагати розвиватися і підтримувати будь-які починання Особливої майстерні на постійній основі. Також, ми готові надати їм приміщення для творчого простору в «Інша Освіта» хаб на безоплатній основі. Зараз ми співпрацюємо зі Світланою (Swetlana Goreva) над купівлею всього необхідного для розширення виробництва.


Якщо Ви теж в захваті від цього проєкту, приєднуйтесь до нас. Будь-яка допомога важлива: участь своїм часом, бажанням, ідеєю, коштами - хто як може і хоче.


Продукцію Особливої майстерні можна придбати у магазині ORGANIK (знаходиться на розі вул. Першотравнева та Гагаріна, р-н автовокзалу, ЦНАПу)


✅ Дізнатися більше про майстерню можна, переглянувши ефір - https://www.youtube.com/watch?v=kjoKC9Feshk

Слідкувати за новинами особливих майстрів можна на сторінках:
Особлива майстернЯ - https://www.facebook.com/osbliv.maisternya/
osoblyva_maysternya - https://www.instagram.com/osoblyva_maysternya/?hl=ru

Купуючи іграшки, створені руками особливих дітей, Ви підтримуєте соціальний проєкт "Особлива майстернЯ" в Кременчуці, який дає можливість підліткам з інвалідністю творчо й професійно розвиватись! ❤️

#ШтабволонтерівКременчука #ОсобливамайстернЯ #ІншаЖінка #ШВК