ШВК. Звітність

Проведення заходу з нагоди 7 річниці Закону України «Про пробацію» для клієнтів пробації Кременчуцького району

У світі пробація існує вже понад 200 років, але для України тільки 5 лютого 2022 року відзначалася 7-ма річниця з дня прийняття Верховною Радою України Закону України «Про пробацію», який наблизив Україну до міжнародних стандартів, визначив організаційно-правові засади для створення пробації України та забезпечив впровадження у державі нової системи заходів кримінально-правового характеру.

Тож, 08 лютого 2022 року старшим інспектором Кременчуцького районного відділу філії Центру пробації в Полтавській області Катериною Щербань було організовано захід в онлайн режимі для клієнтів Кременчуцького району із залученням начальника відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Світлани Терещенко, під час якого фахівцем центру проінформовано присутніх щодо основ правового статусу суб’єктів пробації, їхніх основних прав та обов’язків.

«Якщо Ви зіткнулися з порушенням ваших прав, необхідно звертатися за безоплатною вторинною правовою допомогою до Кременчуцького центру за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, буд., 54, телефон: (0536) 75-75-20, електронна адреса: kremenchuk.poltava@legalaid.pl.ua», - підсумувала Світлана Олександрівна.

#ШтабволонтерівКременчука #пробація_в_Україні #БВПДКременчук #іншажінка #ПробаціяКременчук