ШВК. Звітність

Проводимо профілактику вживання ПАР

13 квітня 2021 року волонтером пробації Кременчуцького району лікарем-психіатром–наркологом вищої категорії, керівником Кременчуцької регіональної спілки психологів, психіатрів і наркологів, члена Європейської асоціації психіатрів Ігорем Погорєловим для підблікових відділу організовано тренінг під назвою: “Згубний вплив ПАР на здоров'я та життя людини”.

Метою даного заходу стало висвітлення негативних наслідків вживання алкогольних, наркотичних та токсичних речовин, адже ці речовини спричиняють отруєння організму, призводять до психологічної та фізичної залежності, послаблюють волю, шкодять здоров’ю людини, а також скорочують її життя. По завершенню заходу лікар відповів на чисельні питання та надав індивідуальні консультації тим, хто цього потребував. Наголосив про негативні наслідки вживання наркотичних і токсичних речовин, а також за відповідальність передбачену законом.

«Вживання психоактивних речовин не вирішує проблем, це просто дезертирство від справжнього життя, коли треба на свіжу голову мобілізувати себе та вирішити проблему, важливо підтримувати людину, що стала на невірний шлях, адже краще попередити, аніж лікувати», – підвів підсумки волонтер пробації Ігор Іванович.

#ШВК #ПробаціяКременчук #ІншаЖінка #ВолонтериПробації