ШВК. Звітність

Про запобігання торгівлі людьми говорили з клієнтами пробації

Всесвітній день протидії торгівлі людьми проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році, починаючи з 2014 року світова спільнота відзначає його 30 липня. Саме 30 липня 2014 року Організація Об’єднаних Націй відзначила перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

На передодні цього дня, в рамках роботи дистанційного пункту за допомогою Zoom конференції начальником відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світланою Терещенко (Светлана Терещенко) проведено інформаційну годину для суб’єктів, які перебувають на обліку Кременчуцького районного відділу пробації.

Представник центру розповіла присутнім, про те, що таке торгівля людьми, яка відповідальність передбачена за її вчинення, як не стати жертвою торгівців людьми та як отримати безоплатну правову допомогу жертвам.

«Проблема торгівлі людьми надзвичайно актуальна, адже це один із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Будь-яка особа може стати жертвою торгівлі людьми, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Крім того, дуже важливою є співпраця громадських організацій і державних установ щодо реінтеграції осіб, постраждалих від торгівлі людьми», – підсумувала Світлана Олександрівна.

#ШВК #ПробаціяКременчук #ІншаЖінка #ВолонтериПробації #ШтабволонтерівКременчука