Інша Жінка. Події

Інша Освіта з Юлією Цибульською

Від ідеї до впізнаваного освітнього бренду за 3 роки

Юлія Цибульська заснувала освітній хаб Інша Освіта 2017 році, вже керуючи освітньою агенцією, що допомагала українським абітурієнтам вступати до університетів за кордоном, отримувати європейську освіту для того, аби будувати нову країну, за новими правилами, з новим поглядом.

Зараз освітній хаб налічує 3 напрямки: вивчення іноземних мов (їх у центрі більше 12), ІТ-освіта для дітей та дорослих, бізнес-школа для підлітків та дорослих.

«Я завжди любила навчатися. І мріяла про те, аби вчитися не у холодних класах з пофарбованими зеленою краскою стінах, а у сучасному, світлому приміщенні, де навіть стіни мотивують до навчання. Я створила освітній центр, де приємно навчатися. І з цього ми починаємо наш спільний шлях до набуття знань для життя.

Наші курси - короткі за тривалістю, насичені інформаційно, повністю відповідають потребам часу.
Я особисто слідкую за якістю освітнього процесу та є не лише засновницею, а й ідеологом, методистом нашого центру.

Тобто, якщо ми не викладаємо якийсь курс в стінах нашого хабу, значить, він вже безнадійно застарів, або ми не знайшли найкращого педагога для його викладання.

Інша Освіта - зареєстрована торгівельна марка. Моя інтелектуальна власність, яку я планую використовувати під час відкриття хабів в інших містах України за франшизою.

Буду ділитися своїм досвідом, розкажу про метричні показники, які використовую в діяльності, як керую бізнесом за допомогою смартфона, як завжди в курсі всього та про головне - як заснувати власну ІТ-компанію на 200 дол

Чекаю на зустріч!