Блоги Інших

Жінки та бізнес. Чи існує взагалі work & life balance?


Поговоримо про work-life balance?

Хочете чесно? Немає ніякого балансу! Все дуже просто: швидкість вашого розвитку і успіху визначає те, скільки часу ви на це витрачаєте.

Хочете бізнес? Чи не від слова «хобі» і «чим би дитя не тішилося», а від слова «класний продукт / сервіс, який хочуть все» - будьте готові жити на роботі.

Так, це саме так. І в уже сьогоднішньому майбутньому робити бізнес буде ще складніше. Я вже писала про те, що час легких грошей закінчилося. Не буває так, щоб 3 години на день - і 20К в місяць? тут немає економіки, як і немає сенсу в багатьох тренінгах. Інфобізнес, привабливих пропозиціях в мережі.

Хочете заробляти? Будьте готові бігти. Постійно. Щоб не наздогнали і не випередили. Із стрімким розвитком технологій ваша ідея, яку ви виношуєте роками, вже напевно давно застаріла. Вихід один - навчитися працювати швидше. Швидше - це коли ти можеш закривати питання з просування / розробці продукту / написання стратегії сам / сама.

Хочете бути швидше? Розвивайтеся. Освоюйте нові навички. Будьте людиною-оркестром і «універсальним солдатом». Мій лайфхак - замість музики на ранковій зарядці I kach - прокачування тіла і інтелекту для зайнятих за 10 хвилин в день часто слухаю подкасти / відео з цікавими мені людьми, наприклад Київський Міжнародний Економічний Форум

Вміючи багато, ви точно випливете. Зможете. Зробите. Звикнете. Адаптуєте. Побудуєте. І ніколи не зупинитеся

А де ж про life і сім'ї? Ваша сім'я завжди буде страждати від нестачі спілкування з вами. Це правда. Але ті нечасті періоди, коли ви будете разом - будуть найяскравішими, найкрасивішими, найбільше запам'ятовуються, самими якісно проведеними годинами / днями вашому житті. Коли без телефонів. Коли очі в очі. Коли розмови до ранку. А баланс?

Ось в цьому і є ваш особистий внутрішній баланс. В усвідомленні того, що ви робите правильно. Ви робите так, як вважаєте за потрібне. Не оглядаючись на всі боки. Хто б що не говорив.
Блог Юлії Цибульської