Досить!

14 грудня у Кременчуці відбулася інформаційна зустріч проєкту Досить!

Девізом інформаційної зустрічі в межах проєкту Досить! 14 грудня стала фраза «Все залежить від нас самих!» Ми впевнені, що важливо в це вірити і не боятися звертатися за допомогою, коли вона вкрай необхідна.

Висловлюємо щиру вдячність:

Головному юристу відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД Альона Макаренко Кременчуцький місцевий центр з надання БВПД, які вже понад рік є нашими надійними партнерами і помічниками.

Тетяна Печериця Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці - ЦНАП м.Кременчук за комфортне розміщення і підтримку соціально важливих ініціатив.

Т. в. о начальника відділення зв'язків з громадськістю батальйону патрульної поліції м. Кременчук Євгения Кривошапка Патрульна поліція Кременчука за співпрацю та сприяння в реалізації нашого проєкту.

Пихологу, волонтеру, гештальт-терапевту Olga Psy та психологу, модератору зустрічі, волонтеру Мария Вонг, які краще за багатьох знають, що коли жінка підтримує жінку, а не навпаки - все неможливе стає можливим! #іншажінка ❤️

Наступні зустрічі заплановані 16 грудня в Полтаві (Подільський район) та 21 грудня у Кременчуці (Молодіжне)

Чекаємо всіх бажаючих на зустрічі з нашою командою у вашій громаді 🤝

+38 (050) 149 70 63
Громадська організація «Інша Жінка»

#скажидосить #divergentwoman #ШтабволонтерівКременчука #мережа_притулків_полтавщини
Зустрічі з жінками в ТГ