ШВК. Звітність

ТОВ «Укргазвидобування» надало благодійну допомогу ЛІЛ «Кременчуцька» більше, ніж на 10 млн гривень

ТОВ «Укргазвидобування» надало благодійну допомогу ЛІЛ «Кременчуцька» більше, ніж на 10 млн. гривень

База медичних закладів Кременчука продовжує поповнюватися сучасним обладнанням і устаткуванням, що в якості благодійної допомоги надходить від підприємств малого, середнього та великого бізнесу різних форм власності.

Останній транш надійшов від ТОВ «Укргазвидобування». Загальна вартість благодійного вантажу становить понад 10 млн. гривень. До його складу входять захисні одноразові костюми в кількості 100 штук, рентгенівський діагностичний пересувний апарат uDR 370i, 2 апарати УЗД з наборами датчиків (з трьома зондами), а також костюми біологічного захисту в кількості 7 120 одиниць.

Міський голова Віталій Малецький висловив слова вдячності всім благодійникам, які від перших днів карантину разом із владою та медиками стали на боротьбу з короноавірусною інфекцією. Керівник міста підкреслив, що медичне обладнання, яке надійшло від ЛІЛ «Кременчуцька» від ТОВ «Укргазвидобування» буде оперативно прийняте комунальною медичною установою та найближчим часом використовуватиметься за призначенням.

Під час карантину це сучасне багатофункціональне медичне обладнання використовуватиметься для надання допомоги людям із підозрами та хворим на COVID - 2019, а по його завершенню - для діагностування та лікування інших захворювань.

Джерело інформації прес-служба виконавчого органу Кременчуцької міської ради