ШВК. Звітність

Проєкт «Проміс» передав Кременчуку дезинфікуючі засоби

Проєкт «Проміс» передав Кременчуку дезинфікуючі засоби.

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради отримав від партнерів проєкту ПРОМІС, що фінансується Урядом Канади через Міністерство закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади і виконується Федерацією канадських муніципалітетів, першу партію матеріально-технічної допомоги для недопущення поширення COVID-19.

Попередньо представниками проєкту було вивчено потреби місцевих громад та запропоновано Кременчуку допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та дезінфекційних розчинів. У рамках співпраці з проектом «Проміс» наше місто отримало 200 літрів засобу для дезінфекції рук та поверхонь і диспансери, які будуть розподілені між Центром надання адміністративних послуг та іншими підрозділами органів місцевого самоврядування, які працюють з людьми.

Як повідомив керуючий справами виконкому Кременчуцької міської ради Руслан Шаповалов, найближчим часом Кременчук очікує на другу партію матеріально-технічної допомоги, планується, що це будуть одноразові маски та рукавички. Руслан Шаповалов подякував проєкту ПРОМІС за надану допомогу і висловив сподівання на подальшу співпрацю.

За даними прес-служби виконкому Кременчука