ШВК. Звітність

«СКАЖЕМО ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ STOP!»

У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  30 листопада 2021 року провідним інспектором Кременчуцького відділу пробації Оленою Берковою-Левадою спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області Аліною Мухомор для учнів 9 – 11 класів Піщанської гімназії Кременчуцького району було проведено інтерактивний захід на актуальну тему протидії домашньому насильству.

В ході зустрічі учнів ознайомлено з особливостями та методами роботи органу пробації та ювенальної превенції, говорили про види та ознаки домашнього насильства, про основні зміни внесені до законодавства в сфері протидії домашнього насильства та насильства за ознакою статі, про посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та про надання допомоги та захисту постраждалим особам.

Додатково глядачам був представлений перший соціальний анімаційний ролик “Як Жека не потрапив за ґрати”, створений за підтримки нідерландсько-українського проекту експертної допомоги “МАТРА”.

Після перегляду відео-ролика школярі вирішували задачі за картковою ігровою методикою «Коло безпеки».

Наприкінці заходу було надано змістовні відповіді на ряд запитань, які виникли під час зустрічі та підліткам наголошено на дотриманні законослухняного способу життя.

#ШтабволонтерівКременчука #ВолонтериПробації #іншажінка #ПробаціяКременчук