Події

Розмови на найвищому рівні. Що об'єднує Шері Блер та Іншу Жінку?

Голова ГО "Інша Жінка" поговорила про можливості для жінок та співпрацю з Шері Блер (Cherie Blair) на всесвітньому освітньому форумі в Дубаї (ОАЕ).

"Це було відповідально та страшно. Але й захопливо водночас. Зустрітися з сильнішим жінками світу, перейняти досвід та мати можливість поставити запитання - цей визначний день я буду пам'ятати. Я вірю в те, що шлях подолає лише той, хто йде. Тому я йду, не зупиняючись. А іноді - ще й можу бігти", - ділиться своїми емоціями та враженнями від спілкування з дружиною екс-прем'єр міністра Великої Британії, самодостатньою та успішною жінкою голова ГО "Інша Жінка" Юлія Цибульська.

Хто така Шері Блер? Вона стала першою дружиною британського прем`єр-міністра, що має власну кар’єру. Маючи юридичну освіту та заробляючи солідні гонорари, Шері очолює фонд для жінок Cherie Blair Foundation for Women, який розробляє та впроваджує програми для підтримки жінок у бізнесі. Саме їх ініціатива - Mobile Technology Programme. Цей проект допоміг залучити поважних операторів зв’язку та виробників мобільних пристроїв, аби дати змогу жінкам з країн третього світу, з низьким рівнем доходу, отримувати знання з підприємництва та фінансову підтримку через додатки на мобільних телефонах.

Час інших жінок настав. А ти з нами?

Долучайтеся до нашого руху у соц. мережах за посиланням Фейсбук @divergentwoman