Досить!

Досить! Інформаційна зустріч у Подільському районі м. Полтава

Інформаційні зустрічі проєкту Досить! крокують громадами.
16 грудня така зустріч відбулася у Подільському районі м. Полтава.
Зустрілися з громадою учасниці проєкту "Досить", членкині ГО «Інша Жінка», співробітники патрульної поліції, психологиня, юрист та фахівець Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській обл.

На таких зустрічах залучені фахівці та практики, які мають справу з домашнім насильством, які знають та допоможуть у вирішенні проблем.
На даній зустрічі обговорили які бувають випадки домашнього насильства, розглянули ці ситуації з різних площин, навели приклади допомоги жінкам. Також поділилися інформаційними бюлетенями щодо допомоги жертвам домашнього насильства.

І в котре підтвердили вислів: «Спасіння потопаючого – справа рук самого потопаючого!». Тобто, поки сама жертва остаточно не вирішить покінчити зі знущанням над собою, не розірве стосунки з кривдником і не почне діяти – їй ніхто не зможе допомогти.
Проєкт "Досить" націлений на поширення інформації про домашнє насильство, сприяння всебічній допомозі жертвам насилля (жінкам, дітям, людям похилого віку). Проєкт не має часового обмеження. Адже, випадки домашнього насильства, на жаль, не закінчуються.

На зустрічі були присутні:

- працівники УСЗН Подільської районної у м. Полтаві ради, які задіяні в наданні всіх видів державних соціальних допомог та гарантій;
- працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) УСЗН Подільської районної у м. Полтаві ради, які безпосередньо працюють з одинокими малозабезпеченими громадянами похилого віку, особами з інвалідністю різних нозологій, які опинилися в складних життєвих обставинах, з бездомними особами та звільненими з місць позбавлення волі;
- представники служби у справах дітей виконавчого комітету Подільської районної у м. Полтаві ради;
- мешканці Подільського району.

#скажидосить
#іншажінка
#divergentwoman
Зустрічі з жінками в ТГ