Партнерство з OCHA та Ukraine Humanitarian Fund
Про організацію ОСНА
В Управлінні ООН з координації гуманітарних питань OCHA об'єднує світ для подолання надзвичайних гуманітарних ситуацій і порятунку життів людей, які опинилися в кризових ситуаціях.
Про організацію Ukraine Humanitarian Fund
Об'єднаний фонд гуманітарної допомоги Україні (Ukraine Humanitarian Pooled Fund) є так званим "сountry-based pooled fund" ООН. Такі фонди дозволяють різноманітним донорам - наприклад, урядам і міжнародним організаціям - робити внески на підтримку гуманітарних зусиль у конкретній країні.
Це - маркер нашої роботи, визнання нашого впливу, засвідчення прозорості, підзвітності, неупередженості всіх процесів, які відбуваються як всередині, так і ззовні організації.
Ми пройшли складний процес Due Dilligence, вивірили наші політики та мануали, синхронізували наші внутрішні звіти, навчились відповідати вимогам міжнародних партнерів в частині звітності, документообігу, програмної діяльності.
Ми пройшли декількагодинний чек-ап візит представників Офісу до нашої організації, відповіли на всі запитання та надіслали цілу купу необхідних документів, підтверджень для аудиту.
Це все було зроблено для того, аби ми мали змогу залучати ще більше коштів для наших розвиткових проєктів, які ми імплементуємо вже не тільки на Полтавщині.
Маємо честь бути в одному шорт-листі з такими фондами, як
Основними напрямками фінансування ініціатив були:
 • 1
  Мульти-цільове надання готівки - 681 млн дол
 • 2
  Продуктова безпека та домогосподарства - 420 млн дол
 • 3
  Захист - 269 млн дол
 • 4
  Здоров'я - 200 млн дол
 • 5
  Вода, санітарія, гігієна - 161 млн дол
Продовжуємо працювати для вас та заради вас!
Є пропозиції, ідеї, думки?

Зв'яжіться з нами
+38 050 149 70 63
womandivergent@gmail.com
Полтавська обл., Кременчук
вул. Соборна 15/42, ТЦ Мега

Ми в соціальних мережах