Проєкт підтримки ВПО в МТП

Звітуємо про візити в МТП м.Горішні Плавні та м.Кропивницький

Звіти. Виїзди
Другий виїздний робочий тиждень проєкту підтримки ВПО в МТП Полтавщини та Кіровоградщини добігає до свого завершення, а отже починаємо ділитися його результатами.
На черзі - ще 2 МТП, які відвідали наші команди в рамках першого етапу реалізації проєкту.
Команда в складі членкині ГО "Інша Жінка" Ольги Бойко, представниці БПД Світлани Терещенко, представників Патрульної поліції м.Кременчука та практикуючого психолога проєкту вирушили до міста Горішні Плавні.
Візит до міста Кропивницький супроводжували очільниця регіонального осередку ГО "Інша Жінка" в м.Кропивницький Ірина Варакута, практикуючий психолог проєкту та Патрульна поліція м.Кропивницький.
Про свою роботу під час візитів розповіла практикуючий психолог Надія Тарапацька:
«Учасникам було надано інформацію про домашнє насилля, його види (фізичне, психологічне, сексуальне та економічне), а також поради щодо дій у випадку потрапляння в таку ситуацію. Наголосили на важливості звернення за допомогою та підтримкою. Надано детальну інформацію про можливість отримання безкоштовної психологічної допомоги. Присутні були проінформовані, що послуги доступні для всіх внутрішньо переміщених осіб, які потребують підтримки. Особлива увага була приділена питанню конфіденційності. Наголосила, що всі консультації є абсолютно конфіденційними, і будь-яка інформація, надана під час сеансів, не буде розголошена без згоди клієнта. Було роз’яснено, які види психологічних послуг доступні, включаючи індивідуальні консультації та кризову підтримку. Присутні мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді щодо психологічної допомоги. Було встановлено позитивний контакт, і багато хто висловив намір скористатися запропонованою допомогою. Учасники зустрічі отримали постери та листівки з контактною інформацією про доступні послуги протидії ДН та ГЗН та як їх отримати».
Дякуємо Надії за залученість та активну роботу! Працюємо разом й надалі!
Проєкт реалізується за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (ГФУ/UHF).