Проєкт підтримки ВПО в МТП

Тренінг для команди психологів проєкту "Підтримка ВПО в місцях спільного проживання"

Новини
Розказуємо деякі деталі нашого нового проєкту підтримки ВПО в місцях спільного проживання, який ми реалізуємо в 12 МТП Полтавської та Кіровоградської областей.
Один з напрямків реалізації проєкту передбачає протидію домашньому та гендерно-зумовленому насильству. Ми будемо надавати безкоштовну правову та психологічну допомогу в кожному з 12 МТП, які охоплює проєкт, із залученням професійних психологів, в тому числі, дитячих.
Для команди психологів проєкту був проведений спеціалізований тренінг-навчання "Підтримка ВПО в місцях спільного проживання" від фахівчині в сфері протидії та запобігання ДН та ГЗН Ольги Лісконог:
"Сьогодні ми маємо на всіх рівнях сприяти формуванню нульової толерантності суспільства до гендерно зумовленого насильства та забезпечувати надання постраждалим особам комплексної допомоги і підтримки. Особливе значення має використання гендерно чутливих методик та врахування інклюзивних потреб отримувачів послуг".
Працюємо для цього й надалі!
Про всі активності та етапи реалізації проєкту будемо розповідати тут, тому слідкуйте за нашими новинами та соціальними мережами!
Проєкт реалізується за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (ГФУ/UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine .