Проєкт підтримки ВПО в МТП

Тренінг для команди психологів проєкту "Методи роботи з дітьми, котрі постраждали від ДН та ГЗН"

Новини
Наша команда психологів проєкту із захисту та міжсекторальної допомоги для підтримки ВПО в місцях спільного проживання в Полтавській та Кіровоградській областях постійно навчається, вдосконалює свої навички та обмінюється досвідом. Радо сприяємо цьому та приділяємо час!
Травень місяць завершили тренінгом для команди проєкту "Методи роботи з дітьми, котрі постраждали від ДН та ГЗН" від Надії Тарапацької, фахівчині в сфері протидії та запобігання ДН та ГЗН.
Своїми враженнями від проведеного навчання поділилася сама Надія:

"31 травня ми провели онлайн лекцію для психологів, які задіяні в нашому проєкті. Темою зустрічі були методи роботи з дітьми, які постраждали від домашнього насильства. Це надзвичайно важлива та актуальна тема і я рада, що змогла поділитися з колегами своїми знаннями та досвідом.

Під час лекції ми обговорювали різні підходи, які допомагають створити безпечне та довірливе середовище для дітей, що пережили насильство. Розглянули такі методи терапії, як ігрова терапія, арт-терапія, пісочна терапія та казкотерапія.

Окрему увагу приділили підтримці сім'ї та роботі з батьками, що допомагає створити сприятливе середовище для дитини вдома. Обговорили важливість конфіденційності та поступового підходу в роботі з дітьми.

Дякую всім учасникам за активну участь та цінні обговорення! Разом ми можемо забезпечити ефективну допомогу та підтримку дітям, які цього потребують".

Дякуємо Надії Тарапацькій та нашій команді психологів Юлії Мигаль та Інні Канівець за активну роботу та залученість в проєкті! Працюємо разом й надалі!
Проєкт реалізується за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (ГФУ/UHF)