Проєкт підтримки ВПО в МТП

Звітуємо про візити в МТП смт.Нова Галещина та м.Кропивницький

Звіти. Виїзди
Продовжуємо звітувати про нашу роботу в проєкті із захисту та міжсекторальної допомоги для підтримки ВПО в місцях спільного проживання в Полтавській та Кіровоградській областях, який ми реалізуємо в партнерстві з Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine
Цей тиждень був насиченим на робочі візити. Розказуємо про ще 2 МТП, які охоплює проєкт в Новій Галещини та Кропивницькому.
До МТП в Новій Галещини завітала команда проєкту в складі членкині ГО "Інша Жінка" Ольги Бойко, представниці БПД Світлани Терещенко, практикуючого психолога проєкту Надії Тарапацької та представників Патрульної поліції м.Кременчука.
До МТП в Кропивницькому завітала очільниця регіонального осередку ГО "Інша Жінка" Ірина Варакута разом з практикуючим психологом проєкту та представницею Патрульної поліції м.Кропивницький.
Про свій візит в МТП розповідає очільниця регіонального осередку ГО "Інша Жінка" в місті Кропивницький Ірина Варакута:
"Наша команда розказала мешканцям МТП про проєкт, про послуги, які ми можемо надавати протягом 6 місяців реалізації проєкту. Це і правова допомога, і юридичний супровід в майнових та земельних питаннях, і загальна психологічна підтримка для дорослих та дітей, і групові та індивідуальні консультації стосовно домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства. Також із завідуючою зробили оцінку потреб цього МТП та зібрали індивідуальні запити від мешканців. Працюємо далі!"
Проєкт реалізується за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (ГФУ/UHF)