Проєкт підтримки ВПО в МТП

Звітуємо про візити в МТП м.Гадяч та м.Полтава

Звіти. Виїзди
Підбиваємо підсумки першого виїздного тижня роботи проєкту із захисту та міжсекторальної допомоги для підтримки ВПО в місцях спільного проживання в Полтавській та Кіровоградській областях, який ми реалізуємо в партнерстві з Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine
Команда проєкту відвідала перші 2 МТП на Полтавщині — в містах Гадяч і Полтава.
В місті Гадяч з можливостями і послугами проєкту учасниць знайомила очільниця регіонального осередку ГО "Інша Жінка" Леся Зливко разом з представниками Патрульної поліції м. Гадяч, практикуючим психологом проєкту, юристом та представником відділу соціального захисту населення.
Місто Полтаву відвідували очільниця регіонального осередку ГО "Інша Жінка" та практикуючий психолог проєкту Юлія Карпенко разом з представниками Патрульної поліції м. Полтава та БФ "Право на захист".
Під час візитів команда проєкту:
  • знайомиться з безпосередніми учасниками проєкту — мешканцями МТП;
  • надає інформацію про проєкт та етапи його реалізації;
  • розповідає про всі можливості, якими можна скористатися під час реалізації проєкту;
  • збирає запити про потреби МТП та особисті запити від мешканців МТП.
Основна мета проєкту — надання комплексного захисту, включаючи соціально-психологічну та правову підтримку, складову ГЗН, внутрішньо переміщеним особам у місцях колективного проживання з метою надання життєво необхідної допомоги, покращення їхнього психологічного благополуччя, адаптації до нових умов та захисту своїх прав.
Працюємо для цього й надалі!
Про всі активності та етапи реалізації проєкту будемо розповідати тут, тому слідкуйте за нашими новинами та соціальними мережами!
Проєкт реалізується за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (ГФУ/UHF)