Інша Жінка. Регіони

230 наборів особистої гігієни отримали переселенці Полтавщини

Інша Жінка. Полтава
230 наборів особистої гігієни отримали переселенці Полтавщини

Регіональні координатори ГО "КримSOS" спільно з ГО "Інша Жінка" проводять регулярні моніторинги місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб і намагаються допомогти людям у їхніх нагальних потребах.

Завдяки спільним зусиллям координаторки у Полтавській області Наталії Сичовій та нашого київського офісу, ми написали заявку та отримали грант від CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» . За рахунок наданої грошової допомоги нам вдалось закупити 230 наборів засобів особистої гігієни.

Причини, через які люди не можуть придбати необхідне, дуже різні, розповідає Наталія.

- Наприклад, пані Марина з двома дітьми з Харківської області тимчасово перебуває в одному з гуртожитків Полтави, має затримку виплат грошової допомоги від держави. Через брак коштів в неї не було змоги придбати ці товари самостійно. А тепер після наданої допомоги проблема вирішена, - каже регіональна координаторка Наталія Сичова.

До допомоги маломобільним особам, що також тимчасово перебувають в одному з закладів освіти Полтавщини, ми залучили громадську організацію Інша Жінка / Divergent Woman. Вони надали ліки та підгузки для дорослих.

Команду Крим_ SOS відзначили подякою від місцевого комунального закладу, де отримали допомогу вимушені переселенці.

Регіональні координатори працюють у ГО "КримSOS" в рамках проекту "Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України" за фінансування UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні 
#допомогавпо #переселенці #інтеграція