Інша Жінка. Регіони

Анна Бакша: "Я жінка, яка має величезне бажання змінювати цей світ на краще"

Інша Жінка. Полтава
Членкиня регіонального осередку Громадської організації «Інша Жінка» Полтава

Я звичайна жінка! Маю вищу економічну освіту, прекрасну сім’ю та чудову доньку; цікавлюся історією України та національними традиціями, люблю український фольклор та народні пісні.

У місті Полтава проживаю понад 20 років. Вже декілька років все більше стикаюся з тим, що звичайні середньостатистичні (хоча, безперечно, всі особливі) жінки не мають площини самовираження в нашому місті. Давно виношую ідею створення необхідного жіночого простору, що, в свою чергу, нестиме певну соціальну місію, спрямовану на розвиток та підтримку жіноцтва в цілому.

З одного боку, в сучасному, такому непростому на сьогоднішній день, світі - ми всі спостерігаємо певну тенденцію як жінки ламають стереотипи. Все більше жінок намагаються рухати цей світ своїми ідеями, енергією, креативністю та безмежними можливостями. Але, в той же час, з іншого боку, в нашому суспільстві залишається величезне оточення жінок, які хотіли б мати більше можливостей, прагнуть до змін, але не мають достатньої підтримки, бояться думки оточуючих чи вийти із зони комфорту.

Я жінка, яка має величезне бажання змінювати цей світ на краще та, як наслідок, готова змінюватися сама! З цими прагненнями впевнено йду та приєднуюся до діяльності Громадської організації «Інша Жінка» - середовище, де жінка підтримує жінку, де жінка розвивається особистісно та на загальносвітовому рівні, де жінка має амбітні плани та потенціал реалізації своїх можливостей, де жінка не може бути байдужою та завжди готова безкорисливо прийти на допомогу іншим.

Моє найбільше особисте прагнення: «Всі жінки мають бути щасливими!»

Долучаюся з впевненістю на результат!

#іншажінка_полтава
#іншажінка
#divergentwoman