Інша Жінка. Регіони

Бізнес сніданок про «Не - успіх». Олена Бабенко

Інша Жінка. Полтава
З радістю ділимося яскравими моментами з наших бізнес – сніданків про Не – успіх.

Вже традиційно дякуємо кав’ярні Kofein за гостинність та смачну каву

Ми продовжуємо збирати тих, хто хоче надихнутись.
Тих кому до вподоби наші легкі зустрічі, занурюючись в які непомітно пливе час. Зустрічі, після яких приходить розуміння, що насправді ми можемо набагато більше ніж вважали. Це як ковток мотивації. Яка потім рушає нас з місця!!!

Олена Бабенко впевнено крокує своїм непростим шляхом до успіху!
І ось лише частинка почутого на зустрічі:
«Ніколи не потрібно боятися невдач, адже це завжди можливість попрацювати над собою і підсилити свої слабкі сторони! Кожна невдача, якщо правильно з неї зробити висновки, тягне за собою наступний успіх!
Зі мною так було, після звільнення з посади начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської міської ради. Пішовши з посади, я, звичайно ж, була засмучена, але в рази було приємніше, коли після цього мені запропонувади очолити одну із найстаріших газет Полтавщини "Полтавський вісник". І навіть аргументи, що я не журналіст, не зупинили власників газети, адже вони розгледіли мої сильні сторони і сказали, що шукають сильного менеджера.

А коли я балотувалася в депутати обласної ради, самотужки об'їхала, якщо не весь, то дві третини свого виборчого округу і не отримала таку бажану перемогу - це був черговий життєвий урок. Але зробивши правильну роботу над помилками, я зрозуміла, що отримала дещо більше, ніж мандат депутата. Ця поразка дала мені дуже гарних і щирих людей, нових людей з якими б я не познайомилися якби не ці вибори. Людей, які і зараз до мене звертаються за порадою чи підтримкою, і завжди радо приходять мені на допомогу теж. А також ця поразка відкрила для мене нові можливості в кар'єрному рості.
Саме завдяки цій поразці, я прийняла рішення змінити свою роботу і зайнятися маркетингом.

Меседж, який хочу донести: ніколи не боятися щось змінювати! За сутінками - завжди настає світанок! Саморозвиток і самоосвіта - добра інвестиція в себе!»

#бізнес_сніданок_про_НЕуспіх
#іншажінка_полтава
#іншажінка
#divergentwoman