Інша Жінка. Регіони

Марина Пілатова про фотовиставку-перформанс "Моє Я"

Нарешті, після кількох тижнів обговорень і приготувань, це відбулося. Виставка-перфоманс "Моє Я" відкрилася і триватиме 3 тижні на першому поверсі центру Дія (новозбудованого ЦНАПу), вул. Соборності, 45а.

Навіть не очікувала такої кількості гостей. Рада була бачити кожного/ну. І вдячна, що в цей недільний ранок ви знайшли час і бажання підтримати нас.

Якщо ж у вас не було можливості долучитися сьогодні, ви можете відвідати виставку у будь-який день протягом наступних 3-х тижнів.

А тепер про особисті враження і почуття.

Чи могла я, дівчина із невеликого провінційного містечка, мріяти про те, щоб стояти поряд і бути на рівні з успішними жінками, які вже досягли значних висот, і бути прикладом для натхнення? Мабуть, не могла. Але мріяла.

І сьогодні я спілкуюся і співпрацюю з людьми, на знайомство з якими колись навіть не сподівалася.

Я щиро вдячна всім, хто зустрівся на моєму шляху, допомагав чи ставив перешкоди. Адже всі ви навчили мене бути собою і дали саме ті уроки, які я повинна була вивчити.

Я дякую тим, хто сьогодні поряд зі мною у житті і в роботі. Впевнена, ви розумієте, що я говорю про вас. Адже сьогодні ви допомагаєте мені йти далі. Часто я не погоджуюсь з вашими порадами, сприймаю їх з протестом, але, подумавши, розумію, що ви маєте рацію. І саме такі люди допомагають мені зрозуміти, яким я хочу бачити своє майбутнє.

Впевнена, попереду ще чимало цікавих і не легких випробувань. Але я впораюсь, що б там не було. Адже поряд ви — мої люди.

Я вдячна своїм батькам, які дали мені все, що могли і навіть більше. Я ніколи не казала вам це особисто. Але, мабуть, великою мірою саме завдяки вам я така, якою є.

І пам'ятайте: "Ми не можемо обирати долю, але ми можемо обрати найкращий з безлічі її варіантів. І цей вибір ми робимо кожного дня".

#інша_жінка #іншажінка_полтава #divergentwoman #divergent_woman #іншажінка #життя #люди #щастя #радість #виставка #моєЯ

Марина Пілатова
Блог Інших. Полтава