Інша Жінка. Регіони

Бізнес-сніданок про НЕ-Успіх. Анна Орловська

Інша Жінка. Полтава
Що не зустріч, то закоханість у особистість!
Що не героїня, то космос!

Сьогодні відбувся бізнес-сніданок про "Не Успіх" міжміського формату, адже вперше героїня з іншого міста У та ще й така багатогранна особистість. ВАУ! Це наче міжгалактичний зв'язок.

Анна Орловська - людина-план, людина-відчуття
Анна - громадська діячка, засновниця тренінгового центру "Мозаїка", керівниця регіонального представництва громадської організації «Інша Жінка» в місті Олександрія. Спікерок із інших міст ми ще не запрошували, це наш новий досвід і ми дуже раді з цього та сподіваємося, що нашим гостям буде цікаво познайомитися та обмінятися досвідом.

План: навчання с заміжжя уеміграція!? Плани змінилися, коли коханий у період помаранчевої революції не зрозумів її бажання залишитися б

"Плани для того, щоб їх змінювати. Але, якщо план є - то це перший крок до успіху!"
Стереотип у суспільстві - дитина схожа на своїх батьків, виявився міфом. Адже, донечка не схожа ні на маму, ні на тата. Дитина - інша особистість за своїм характером та світоглядом. Вона не зобов'язана вести себе, як її батьки у дитинстві.

  • "Якщо я навчусь комунікувати з дочкою, то зможу і з іншими людьми!" - зауважила Анна, і в цьому мудрість жінки як особистості.
  • Спілкування з людьми та свобода волі - головні цінності.
  • Успіх - добре спланована стратегія.
  • Критика - можливість стати краще. Боляче, але потрібно. Головне відрізняти критику, точку зору експерта та коментар некомпетентної особи.

Дякуємо, Анно, за змістовну розмову та надихаючі історії Вашого життя!

#бізнес_сніданок_про_НЕуспіх
#іншажінка_полтава
#іншажінка
#divergentwoman