Інша Жінка. Регіони

Бізнес-сніданок "НЕ-Успіх" з Оксаною Деркач

Інша Жінка. Полтава
У суботу 13 листопада був особливий день. Адже саме в цей день відбувся бізнес-сніданок про «Не–Успіх» з Оксаною Деркач – жінкою, яка є джерелом сили та мудрості.

Які перешкоди були на шляху дівчинки з села, яка зараз є членкинею Бюро Конгресу Ради Європи?

Так, наразі це звучить масштабно. Та всьому цьому передувала боротьба за чесність, гідність, порядність, рівність особистостей та, як наслідок – все на користь суспільству.

«Як можна бути байдужою, коли нутром відчуваєш страждання жінок, бо свого часу на собі відчула це!? Як хочеться бути для цих жінок промінчиком світла, якого вони так потребують! Тому питання допомоги жінкам, постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства, повинне бути одним із першочергових на сьогоднішній день», - зауважила пані Оксана.

Різні ситуації у житті давали поштовх рухатися та не зупинятися:

  • Внутрішній вогник згасав від паперової роботи та нудьги, від нестачі живого людського спілкування.І саме активність дає поштовх жити!
  • В одну мить втратила все та найдорожче. Та настало інше - для становлення нової Оксани. Нового стану, оточення, успіхів. Нового цінування себе…
  • «Я не люблю виносити на публіку сміття. Я краще особисто, наодинці, скажу все людині!»
  • Участь у фотовиставці «Моє Я» повернула до стадії відвертості: «Говорити про болюче для того, щоб це когось вилікувало чи дало сили!»

Але, щоб не сталося, завжди потрібно залишатися ЛЮДИНОЮ, ЖІНКОЮ! І сонце зійде! Воно завжди так робить. Щодня. Кожного ранку...

#бізнес_сніданок_про_НЕуспіх
#іншажінка_полтава
#іншажінка
#divergentwoman