Інша Жінка. Регіони

Вальс до перемоги

Інша Жінка. Полтава
«ВАЛЬС ДО ПЕРЕМОГИ» - волонтерський, спортивно-танцювальний проєкт ГО «Інша жінка» та танцювальної студії «Trinity» в підтримку жінок, які вимушені були покинути свої домівки та переїхати до нашого міста тікаючи від війни. Ми готуємось до ПЕРЕМОГИ та вивчаємо ВАЛЬС!

«ВАЛЬС ДО ПЕРЕМОГИ!» - саме таку назву має новий спільний волонтерський проєкт ГО «Інша жінка» та танцювальної студії «TRINITY». - «Чому саме вальс?!»

Ідея створити та втілити такий проєкт в життя виникла після фрази однієї з наших членкинь стосовно того, що перше, що вона буде робити після перемоги – танцювати вальс зі своїм чоловіком! Сказано, зроблено!!! Тим паче цією ідеєю захопилась Світлана Стрілець, тренерка з бальних танців з Харкова, що наразі з відомих причин перебуває в Полтаві. Пані Світлана, після переїзду до нашого міста, впродовж десяти місяців, активно займається волонтерською діяльністю. А саме, вона є однією з координаторів полтавських сіткарів.

Від викладання бальних танців до плетіння маскувальних сіток – такі та подібні зміни в профорієнтації відбулися у багатьох українців після 24.02.2022 року.

«За останній рік ми отримали потужний досвід подолання екстремальних ситуацій, стресів, тривог і розчарувань. Навчились приймати допомогу та витрачати свої ресурси на волонтерство. А сьогодні з вдячністю приймаємо запрошення відвідувати прекрасну танцювальну студію "TRINITY". Ми єднаємось заради дії і впевнено розпочнемо проєкт! - «Чому саме вальс?!», - питали учасниці, що вирішили взяти участь в цьому проєкті. І самі відповіли на своє питання після першого тренування. Бо дійсно, спочатку невпевнено, але з задоволенням та захопленням почали злітати «на крилах вальсу»! Впродовж чотирьох занять група з 30 осіб опанувала основи танцювання вальсу. Половина групи залишилась тренуватись з тренером після проєкту. !

Єднаємось заради перемоги!

Волонтерський проєкт «ВАЛЬС ДО ПЕРЕМОГИ» у м. Полтава реалізують представниці ГО «Інша Жінка» Гнна Дем'яненко, Анна Бакша та Тетяна Таган.