Інша Жінка. Регіони

Жінка підтримує жінку

Інша Жінка. Полтава
З вересня 2022 року ГО «Інша Жінка» почала реалізацію волонтерського, підтримуючого проєкту для жінок ВПО.

«ЖІНКА ПІДТРИМУЄ ЖІНКУ!» - гасло нашої жіночої громадської організації!

Що саме ми маємо на увазі, називаючи наш новий підтримуючий волонтерський проєкт саме цим гаслом?

Ми хочемо підтримати жінок, які зараз знаходяться в умовах війни.

Ми створимо для вас дружнє, доброзичливе, мотивуюче середовище, де ми разом з вами будемо відновлюватись, спілкуватись, навчатись, набиратись сил для подальшої кропіткої роботи до самої перемоги.

«ЖІНКА ПІДТРИМУЄ ЖІНКУ!» - новий волонтерський проєкт ГО «Інша жінка» в підтримку внутрішньо переміщених осіб та направлений на розв'язання проблеми їх соціальної адаптації.

Навчання, взаємодія в групі – це можливість живого спілкування та напрацювання соціальних зв’язків, що були частково втрачені у зв’язку з вимушеним переїздом. Наш проєкт розрахований на 10 зустрічей жінок в групі один раз на тиждень.

Теми та спікери наших зустрічей кожного разу будуть різні. Для вас ми запланували майстеркласи, навчання новому, спілкування з цікавими особистостями!

Маємо надію, що наші зустрічі стануть розрадою та нагодою вистрибнути із фонового стану війни та згадати, що можна і потрібно просто жити.

Ми прагнемо залишити у вас приємні спогади та емоції про період перебування в нашому чудовому місті на все життя, всупереч надважким випробуванням, що всі зараз ми проходимо.

Слідкуйте за нашими анонсами! Підписуйтесь на нашу сторінку! Можете залишити свої контакти в повідомленні або коментарях і ми добавимо вас до розсилки на анонси подій цього курсу.

Жінка підтримує жінку! Ми залишаємось!

У Полтаві реалізують волонтерський проєкт «Жінка підтримує жінку» ГО «Інша жінка» Анна Дем'яненко, Анна Бакша та Тетяна Таган.