Інша Жінка. Регіони

Допоможи нам тобі допомогти

Інша Жінка. Полтава
ДОПОМОЖИ НАМ ТОБІ ДОПОМОГТИ!
Саме під такою назвою і з таким гаслом ГО «Інша жінка» реалізувала свій волонтерський підтримуючий проєкт за підтримки відомої в місті фітнес-студії «Броско»!

Ми знаємо - ти безмежно сильна! Ти можеш абсолютно все! Ти вже не дивуєшся межам своєї стійкості! Ти вже звикла до війни та майже полюбила місто, в якому зараз проживаєш!

Але, так багато але!!!

Але жінка, яка знаходиться в тобі, потребує допомоги! Вона волає про допомогу!!! Твоя нервова система на межі, твоє тіло постійно знаходиться в божевільній напрузі, твій мозок працює виключно на виживання!

ДОПОМОЖИ НАМ ТОБІ ДОПОМОГТИ!

Щоб допомогти тобі, нам потрібно, щоб ти раз на тиждень впродовж місяця прийшла в спортзал! Твоїй нервовій системі, твоєму тілу і твоїм мізкам ЦЕ ПОТРІБНО! МИ НЕ ЗРОБИМО ЦЬОГО ЗА ТЕБЕ!

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб долучитись до безоплатних спортивних групових тренувань. Команда проєкту ГО «Інша жінка» знайшла спонсорів, які надають сучасний спортивний зал і професійного тренера. Кількість місць в групі на цей раз обмежена розмірами спортивного залу!

Активне спортивне групове тренування — це спосіб вивільнити негативні емоції! Подолай стрес за допомогою спорту, допоможи та підтримай себе і своє тіло!

Тренування в групі жінок - це, також, можливість живого спілкування та напрацювання соціальних зв’язків, що були частково втрачені у зв’язку з вимушеним переїздом. Підтримай себе!

Почати завжди важко, але після тренувань гарантуємо відчуття задоволення, а потім і впевненості в собі та у своїх силах!

Впродовж 5 тижнів 4 групи дівчат з тренерами займалися різними видами спортивних тренувань.Волонтерський проєкт «ДОПОМОЖИ НАМ ТОБІ ДОПОМОГТИ!» від ГО "Інша Жінка" у м. Полтава реалізують представниці: Анна Дем'яненко, Анна Бакша, Тетяна Таган, Катерина Шендрик та Катерина Колотай.