Інша Жінка. Регіони

Бізнес сніданок про Не-успіх. Оксана Ясько

Інша Жінка. Полтава
Вдруге в Полтаві був проведений бізнес – сніданок про Не – успіх.

Хто ми? Інша жінка - сучасна громадська організація, яка зростає швидкими темпами.
Ранок у колі жінок без осуду, без конкуренції…


Ясько Оксана, дякуємо за Вашу відкритість, за участь та бажання поділитись досвідом!

Лише відверта розмова про невдачі, факапи від яких очі Оксани наповнені сльозами. Так, важко згадувати про деяки речі… Але щіре серце, наполеглевість, бажання творити добро для матусь та дітей призводять до посмішки, до прагнення надалі робити добрі справи, бути щасливою мамою двох синів.

Наразі на базі Громадської організації "Клуб "Мама і Я" працює студія "Air Wings": повітряної гімнастики, акробатики, та хореографії.

Оксана Ясько запрошує всіх на фінансову гру Cashflow, завдяки якій люди отримують важливі знання з основ фінансової грамотності, змінюють мислення щодо відношення до грошей, розвивають підприємницьке мислення та покращують якість та фінансовий рівень свого життя.

Ми отримали сертифікати на знижку.
Хто ще бажає отримати сертифікат пишіть
Оксана Ясько у особисті повідомлення.

Дуже шкода, що деякі учасниці не змогли бути присутніми на сніданку через хворобу. Одужуйте скоріш!!

#бізнес_сніданок_про_НЕуспіх #іншажінка_полтава #іншажінка #divergentwoman

Коротко про проєкт: це - серія щомісячних зустрічей за чашкою ароматної кави або чаю з самореалізованою жінкою, яка готова відверто розповісти про НЕ-успіх, свої помилки, невдачі, факапи та все те, що болить, змушує зупинятися, перешкоджає, ставить палки в колеса, заважає та, нарешті, веде до… успіху.

Оксана Ясько - засновниця громадської організації "Клуб "Мама і Я", фінансовий консультант з питань накопичувального страхування життя, ведуча фінансової гри Cashflow.
Життя - це рух від невдачі до невдачі без втрати ентузіазму))
Абсолютно кожна людина протягом життя робить безліч помилок та має труднощі.

Як не втратити етрузіазм і бути щасливою дружиною і мамою двох здорових синів, мати власну справу, яка приносить задоволення!

Вартість участі - 100 грн*
*зібрані кошти будуть направлені виключно на популяризацію ініціатив регіонального представництва ГО "Інша Жінка" в Полтаві та на створення додаткового ресурсу для підтримки інших жінок в бізнесі та самореалізації.
У зв'язку з обмеженою кількістю місць (15 учасниць), реєстрація обов'язкова

https://docs.google.com/.../11N9daBPS1Tb6kEQ4Gi7eO3V.../edit