Інша Жінка. Регіони

Бізнес-сніданок про НЕ-успіх. Вікторія Пегарькова

Інша Жінка. Олександрія
Сьогодні мали чудову нагоду поспілкуватися на «Сніданку про Не успіх» з майстринею, чарівницею, експерткою hand made, співвласницею відомої у місті Олександрії творчої майстерні «Счастье в подарок» Виктория Пегарькова.

Зустріч пройшла у цікавому та інформативному настрої. Героїня розповіла учасницям свою історією без прикрас, тож хвилюючі моменти життя Вікторії не залишили нікого байдужими.

Як не дивлячись на осуд і невіру найближчих людей, іти до своєї мети, як знаходити шляхи вирішення внутрішніх проблем, що робити для того щоб про тебе почули, і як заряджати власну справу на прибуток – всім цим Вікторія з легкістю ділилася під час розмови.

Ось кілька порад від нашої спікери:
- «Перша частина життя і перша професія – для батьків»
- «Кайфуйте від роботи. Через силу нічого доброго не буде»
- «Успіх у тих, хто виконує своє призначення у житті. От і весь секрет»
- «Не упускайте жодної можливості у своєму житті: ходіть на зустрічі, випробовуйте нові напрямки, навчайтеся, пізнавайте себе, радійте життю»
- «Де зараз легко? Зараз легко ніде!»
- «Постійно шукайте нові напрямки реалізації і нові форми роботи. Те, що працювало 5 років тому вже нікому не цікаво і воно не працює».

Вікторія також поділилася з учасницями і своїми планами на майбутнє. Тож, чого очікувати від цієї непередбачуваної, енергійної, креативної і сміливої жінки? Думаю, ви скоро самі про це дізнаєтеся, слідкуйте за новинами на її Інстаграм сторінці https://www.instagram.com/vika_peharkova/

#іншажінка_Олександрія
#divergentwoman
#бізнес_сніданок_про_НЕуспіх