Інша Жінка. Регіони

Ви чули, що є люди яких не кусають комарі?

Чи можливо хтось з вас є таким щасливчиком? Із 100 відсотків людей існує лише 15, тіло яких не виділяє речовини, що привабливі для комарів. Такі люди для комах як не живий предмет, вони не апетитні. Комарі можуть сідати але не кусати, а якщо й кусають то рідко ( напевно дуже голодні)

Не пам’ятаю коли я почала помічати в собі таку особливість та це відбувалось якось поступово. Завжди кусали меньше ніж інших і навіть не пам'ятаю, коли це було востаннє. Сміялась, коли інші танцюють б’ючи комах на собі, а я сиджу і насолоджуюсь природою, хоч і сідають та не кусають. Цього літа я не знаходила на собі жодного укусу комара і вирішила загуглити в чому ж причина( її я описала вище)

Люблю знаходити асоціації у всьому і ось які вони стосовно невидимості для комарів.

Думаю в кожного є історії, коли люди намагаються “напитися у вас крові”. Чи то позаочі чи й не приховуючи, токсики хочуть витягнути максимум енергії і в багатьох це добре вдається. Витрачається купа енергії щоб довести їм щось, оскаржуються висунуті звинувачення, щоб залишитись чистим. Та насправді в цей час витрачається багато енергії (комар отримує потрібну кількість крові) А цю енергію можна було би направити на дійсно важливі речі та наситити своє тіло й думки киснем.

Можливо в мене на ментальному рівні теж виділяється якась речовина, що я поступово навчилась не реагувати на “дзищання”. Частенько дізнаюсь про себе щось цікаве, негативне, брехливе те що шепочуть за спиною, рідше в очі. Та мені щиро пофіг! Я навчилась не реагувати на дзищання комарів бо знаю, що вони можуть просто подзищати біля мене і полетіти не напившись крові, бо в мене є речовина, що робить не привабливою для них ( парочку можу прихлопнуть)

Фізіологічно ми не можемо вплинути на тіло, щоб воно стало не привабливим для комарів та ми можемо вплинути психологічно і не надавати можливості “напитись крові” тим комарам, які оточують нас кожного дня.

Тільки вам відомий той шлях, що ви пройшли. Ніхто інший навіть якщо говорить “я тебе розумію”, насправді не може стовідсотково відчувати теж саме. “Комарам” насправді пофіг хто ви, їм би подзищати і попити крові.

Обирайте самі куди витрачати енергію, не зважайте на балачки і осуд та використовуйте спреї від комарів.

P.S.цікаві ваші думки стосовно моїх роздумів. А вас "кусають комарі ?"

#Я #число_5 #мої_цінності

Автор: Tanya Tarasenko

Блог Інших. Олександрія