Пройти шлях від невпевненості до впевненості за дві години - непросте завдання, але головне - учасниці зрозуміли напрям руху
Після тренінгу голова організації @Юлия Левандовская на своїй сторінці процитувала Пауло Коельо: “Кожен день Бог посилає нам разом із сонцем можливість змінити все те, що робить нас нещасними. І кожен день ми з усіх сил вдаємо, ніби не помічаємо цієї можливості, ніби її не існує зовсім, ніби сьогодні - у всьому подібне до вчора і не відрізняється від завтра. Але той, хто вдивиться у свій день уважно, знайде цю чарівну мить. Наші дні однакові, тому, що ми самі захотіли, щоб вони такими були”.
З цим побажанням не посперечаєшся
Інша Жінка/ Divergent Woman. Олександрія приєднується до нього та щиро бажає кожній знайти свою чарівну мить сьогодні!
З своєї сторони ми вже сьогодні з Тренінговий центр "Мозаїка" домовилися про проведення такого відкритого, одноденного тренінгу, адже ця програма дає змогу:
✅ навчитися позитивному сприйняттю себе та інших людей;
✅ сформувати позитивний образ "Я";
✅ усвідомити свою модель поведінки в різних ситуаціях;
✅ знайти нові шляхи вирішення особистих проблем;
✅ виробити "новий погляд" на події власного життя;
✅ актуалізувати особистісні ресурси.
#Арт_майстерня #інша_жінка_регіони #саморозвиток Інша Жінка / Divergent Woman