Інша Жінка. Регіони

Про нашу виставку #МоєЯ

Інша Жінка. Олександрія
Anna Orlovska

День, що подарував незабутні емоції!
Шалена енергетика, якою випромінювала кожна героїня, море посмішок, нові знайомства та приємні зустрічі з добрими друзями, чорно-білі світлини, що передають характер і глибину кожної жінки, арт-об’єкти, що мотивують думати… все це про нашу виставку #МоєЯ, яку відкрили вчора у Vashart_gallery.

Друзі, я безмежно вдячна команді, що працювала над створенням проєкту, вдячна нашим героїням, які наважилися на авантюру і публічність, вдячна гостям, які прийшли у День відкриття!
І запрошую всіх, хто ще не встиг побувати звертатися за тел. 093 376 35 06 (Viber) до Ирина Кваша щоб узгодити час і завітати. Ви точно не пошкодуєте!
Фотовиставка працюватиме до 30 вересня, а потім мандруватиме Україною, проводитиметься в містах, де працюють регіональні відділення наших партнерів ГО Інша жінка (попередньо Кременчук, Полтава, Знам’янка, Херсон, Горішні Плавні, Харків).
Тепер поіменно відзначу всіх причепних:
- команда Кан Любов, Tanya Tarasenko Татьяна Романенко Julia Bocharova-Tuz Elena Orlova
- Олена Постельняк (звукозапис)
- Елена Карпачёва (історії героїнь)
- Svitlana Devcic (дизайн) і друк Рекламне агентство "Алігатор" / AD "Alligator"
- Вікторія Ковпак (пряники-подяки)
- @StaRs Family Studio і особисто Osipenko Rita (фото)
- наші героїні (Ірина Чемерис Марина Дячук Юлия Левандовская Ірина Балашова Мария Дытынюк Ирина Кабанова Світлана Калугіна, Валентина Бойко, Юлія Ємійчук) - волонтери Tanya Kozar, Валерія і Ліза

- партнери Інга Дуднік з Територія Успіху, Юлія Цибульська та Інша Жінка / Divergent Woman, ГО "Спілка митців Олександрійщини" та ГО "матерів дітей з інвалідністю Олександрії " Серце матері"
- кав'яні і заклади харучання міста, що розміщували наші афіші та всі- всі журналісти, які роблять подію впізнавваною.
Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund.

Для транспортування фотовиставки в інші міста залучаємо пожертви. Тому якщо забажаєте нас підтримати, пишіть особисто

#МоєЯ #проєктиОГІЦ #фотоввиставка