Інша Жінка. Регіони

Фотовиставка “Моє Я” з Олександрійщини їде до Полтави

Інша Жінка. Олександрія
Звертаємо увагу, що продовження проєкту фінансується виключно власними ресурсами організації та залученими коштами. А тому будемо вдячні за фінасову підтримку. Навіть невелику суму просимо надсилати за номером картки
4441 1144 2939 5922 (Монобанк)

І дякуємо олександрійським журналістам, які "тримають руку на пульсі" та продовжують писати про наші новини!

Фотовиставка-перформанс “Моє Я”, що демонструвалась у вересні в Олександрії, про що раніше повідомляв інформаційний портал AlexCity, мандрує Україною. 31 жовтня вона відкриється у Полтаві.

Історії 10 жінок з Олександрії та району вже доповнились 11 історіями жінок з Кременчука, які самореалізуються у політиці, бізнесі, в різних професіях різних сфер. На додачу до них у ході фотовиставки-перфоменсу в Полтаві будуть представлені світлини ще 10 місцевих жінок-героїнь. Тож на глядачів чекає знайомство з 31 портретом успішних жінок, які відчули своє призначення, знайшли свій драйв і готові публічно розповісти свою історію. Крім фото глядачі матимуть також можливість прочитати про персональні секрети успіху і цінності кожної жінки-героїні та послухати аудіо розповідь від першої особи.

В Полтаві виставка триватиме три тижні. Як і в Олександрії, у день відкриття всі охочі зможуть персонально поспілкуватись з учасницями героїнями.

Наталiя Сичова, кураторка регіонального осередку Громадської організації «Інша Жінка» в Полтаві:

“Організація фотовиставки «Моє Я» – це велика втіха і водночас велика відповідальність. Історії жінок надихають і мені хочеться, щоб якомога більше полтавчанок побачили і почули їх, знайшли у собі сили та сміливість для самореалізації”.

Метою проєкту є започаткування соціального діалогу щодо популяризації гендерної рівності та розширення економічних, владних можливостей жінок.

Нагадаємо, ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” втілював проєкт в Олександрії за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту “Голос жінок і лідерство – Україна”, що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Розвиток проєкту (мандрівна фотовиставка) реалізується ГО “Інша жінка” за спонсорські кошти.

Дякуємо за статтю http://alexcity.com.ua/fotovistavka-moie-ja

#фотовиставка_МоєЯ #проєкти_огіц #гендер_стосується_кожного