Інша Жінка. Регіони

Бізнес-сніданок про НЕ-успіх. Ірина Маленко

Інша Жінка. Олександрія
Продовжуємо у Олександрії проводити бізнес-сніданки, що надають крила

Сніданок 24 квітня з фіналісткою МастерШеф 10 Іриною Маленко у кав’ярні-піцерії Skorini

За спеціальністю Ірина викладачка світової літератури, соціальний педагог і методист. 15 років вона працювала в професійно-технічній освіті, але кондитерська справа, якою вона захопилася під час декретної відпустки, повністю змінила її життя. Зараз Ірина мама двох прекрасних хлопчиків, щаслива дружина, яка знайшла своє покликання.

Розказала Ірина про те, як проходила кастинг та цікаві історії, що відбувались поза кадром. І про той переломний момент, коли досягнувши омріяної посади в професійній діяльності все ж обрала справу, яка по справжньому захоплювала та приносила задоволення.

З присутніми поділилась також своїми секретами успіху зазначивши, що на її думку, НЕ-успіху небуває - буває досвід і урок. І обов'язково потрібно мріяти, але для цього треба прикладати й зусилля.

Дуже вдячні Ірині за відкритість і неймовірно позитивну енергетику. Ваші історії надихають! Бажаємо Вам розвитку та втілення мрій!

Хотілось би ще багато чого розказати про неймовірну жінку, щиру людину і висококласну кондитерку та краще один раз побачити ніж сто разів почути. Тож не пропускайте наступних можливостей провести ранок в спільноті відкритих, успішних та цікавих жінок.
Слідкуйте за анонсами і реєструйтесь на наступні сніданки.

Коротко про проєкт. Бізнес-сніданки про НЕ-успіх це - серія щомісячних зустрічей за чашкою ароматної кави або чаю з жінкою що самореалізовується, яка готова відверто розповісти про НЕ-успіх, свої помилки, невдачі, факапи та все те, що болить, змушує зупинятися, перешкоджає, ставить палки в колеса, заважає та, нарешті, веде до… успіху.

ншажінка_Олександрія #divergentwoman #бізнес_сніданок_про_НЕуспіх