Інша Жінка. Регіони

Знайомство з командою. Тетяна Козар

Продовжуємо #знайомствозкомандою. Вітаємо Tanya Kozar, наш арт-коуч і педагог
______________________________________

Привіт! Я – Тетяна, щаслива жінка! Сьогодні я можу про це сказати з впевненістю.

Секрет мого щастя в здатності радіти простим речам. Я – турботлива мама двох чудових синів, вірна дружина і вдячна донька. Я – педагог. І з задоволенням ходжу на роботу, бо з дитинства мріяла стати вчителем початкових класів. Я – арт-коуч. І можу допомагати людям досягти мети екологічно, використовуючи власний потенціал. Я – член команди
Тренінговий центр "Мозаїка", бо бачу запит на розвиток soft skills. Я – амбасадор HAPPY UKRAINE. І мрію надихнути інших знайти своє щастя. Я – «біла ворона» з ефектом «довгого хвоста», бо EdCamp – це середовище для професійного зростання, це можливість привезти звідти найкращі практики та не боятися впроваджувати зміни у своїй школі.

Моя професія спонукає до самоосвіти, самовдосконалення, саморозвитку. Так складається у моєму житті, що мене постійно оточують прекрасні люди, які підтримують, надихають та сприяють розвитку. Це і сім’я, і Сила Роду, і колектив закладу, в якому я працюю вже 26 років, і дружня команда «Мозаїки», і нові люди, які постійно з’являються на моєму шляху.

Отож, я завжди прагнула до саморозвитку і погоджуюся зі словами Генрі Форда: «Людина вмирає тоді, коли перестає розвиватися, а похорон – просто формальність ...». У свої 45 років я із задоволенням вчуся та свідомо формую своє оточення. Саме тому долучаюсь до Регіонального представництва Інша Жінка/ Divergent Woman. Олександрія. Хочу ділитися досвідом і надихатися історіями інших жінок!

#іншажінкаОлександрія #divergentwoman #команда #постзнайомство
Блог Інших. Олександрія