Інша Жінка. Регіони

Запрошуємо на Майстер-клас з пошиття ялинкових прикрас з фетру

Інша Жінка. Олександрія
Давно ви оновлювали набір ялинкових прикрас? Останні роки в тренді прикраси з фетру і ялинкові теж сюди входять? Вони сучасні та дуже яскраво виглядають на ялинці, а за практичність годі й говорити. Ці іграшки неможливо розбити та не страшно, якщо до них дістанеться малюк чи домашній улюбленець.

Тож запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас з пошиття фетрових ялинкових прикрас! В неділю,12 грудня об 11:00 за адресою, пр-т Соборний 87, кв. 21. Майстер-клас проводить художниця, Тетяна Тарасенко.

Шиттям прикрас та іграшок з фетру Тетяна займається вже третій рік. Майстер-класи з даного виду рукоділля проводила як для дитячих студій творчості так і для дорослих. Також виготовляє фетрові вироби на замовлення і минулого року популярності набрали саме ялинкові прикраси створені майстринею за власним дизайном.

Присутнім пропонуються різні варіанти шаблонів з яких можна буде обрати бажані фігурки і по ним створити іграшки. Майстер-клас триватиме до двох годин та за цей час можна буде виготовити 2-3 іграшки(все залежить від складності обраної фігурки). Всі необхідні матеріали надаються організаторами, тож з собою потрібно мати лише гарний настрій та бажання творити красу.

Під час шиття, Тетяна розповість історію виникнення ялинкових прикрас. Коли вперше і чому вирішили прикрасити ялинку? Чим прикрашали та чому почали виготовляти прикраси зі скла? Тож у вас є чудова можливість не тільки власноруч створити прикрасу, а й надихнутись історіями одного з найдивовижніших свят людства та його традиціями.

Організаційний внесок-150 грн. Кількість місць обмежена тож реєстрація обов’язкова за номером - 097 80 89 781 (Таня)